Minecraft / Azure Server Kurulumu

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler bi arkadas sunucu almıs.Azureden para verip.Adamlar boş vermiş heralde emin degilim bilgim yok. Sunucu kurmak istiyor port açma mı ne o nasil yapiliyor.Detaylı anlatim yapacak biri varmi ?
@Alps

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kimdir bu arkadaş ?
Azure'den sunucu alan insanlar genelde CC'ci çıkıyor aman.
Kurumsal ölçüde hizmet verir Azure. :)
Tuzludur bilgine.
Soruna gelecek olursak Azure sanal makineler ile iletişim kurmak ve bağlantı sağlamak için LB kullanır.
Biraz göz korkutabilir fakat PM'den destek olalım Niyazi.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Kimdir bu arkadaş ?
Azure'den sunucu alan insanlar genelde CC'ci çıkıyor aman.
Kurumsal ölçüde hizmet verir Azure. :)
Tuzludur bilgine.
Soruna gelecek olursak Azure sanal makineler ile iletişim kurmak ve bağlantı sağlamak için LB kullanır.
Biraz göz korkutabilir fakat PM'den destek olalım Niyazi.

Lafı ağzımdan aldın .

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Ben de ininalı ve paybymeyi bir türlü tanıtamadım bu azure meretine.

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Port açma sunucu içerisinden olmuyor azure dalgasının oluşturulan sanal sunucu bölümündeki ayarlar kısmında hangi port açılacaksa o port girilmesi gerekiyordu internet browseri üzerinden yani.
fakat elimde azure hesabı olmadığı için tam hatırlayıpta yardımcı olamıyorum bu arada trde 200tlye kiralayacagın sunucuyu azurede 1600tlye kiralıyorsun azure saçmalık pahalılık ve pişmanlıktır.
Ha bu arada kredi kartı bilgilerini girersen 300 400 500 tl lik hediye kuponu veriyor fakat sunucu açtıkdan sonra veri kullanımına indeksli olarak 5 6 güne tüm hediye tl bitiyor. neredeyse her saat başı azureye girip nekadar hediye tlem kaldı diye kontrol etmen gerekiyor yoksa hediye tl bittikden sonra sana sormadan çatır çatır kredi kartından para çekmeye başlıyor
iptal ettikden sonra azure ekibi telefonunu bulup devamlı seni rahatsız ediyorlar neden bizi seçmeyi bıraktınız size özel kampanya hazırladık cart curt hiç gerek yok kardeşim.
bütçene en uygun dedicated sunucunu : http://www.r10.net/dedicated-server-amp-co-location-server/ linkinden bulabilirsin.
Azurede hayatımda hiç bulaşmayacagım 4. sunucu şirketidir
Ayrıca azure tee amerikalarda anasının nikahında olduğu için kırdığın bir odun blogu 3 saniye sonra kırılıyor

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Port açma sunucu içerisinden olmuyor azure dalgasının oluşturulan sanal sunucu bölümündeki ayarlar kısmında hangi port açılacaksa o port girilmesi gerekiyordu internet browseri üzerinden yani.
fakat elimde azure hesabı olmadığı için tam hatırlayıpta yardımcı olamıyorum bu arada trde 200tlye kiralayacagın sunucuyu azurede 1600tlye kiralıyorsun azure saçmalık pahalılık ve pişmanlıktır.
Ha bu arada kredi kartı bilgilerini girersen 300 400 500 tl lik hediye kuponu veriyor fakat sunucu açtıkdan sonra veri kullanımına indeksli olarak 5 6 güne tüm hediye tl bitiyor. neredeyse her saat başı azureye girip nekadar hediye tlem kaldı diye kontrol etmen gerekiyor yoksa hediye tl bittikden sonra sana sormadan çatır çatır kredi kartından para çekmeye başlıyor
iptal ettikden sonra azure ekibi telefonunu bulup devamlı seni rahatsız ediyorlar neden bizi seçmeyi bıraktınız size özel kampanya hazırladık cart curt hiç gerek yok kardeşim.
bütçene en uygun dedicated sunucunu : http://www.r10.net/dedicated-server-amp-co-location-server/ linkinden bulabilirsin.
Azurede hayatımda hiç bulaşmayacagım 4. sunucu şirketidir
Ayrıca azure tee amerikalarda anasının nikahında olduğu için kırdığın bir odun blogu 3 saniye sonra kırılıyor
Zaten satın alan kişi uçan köfte bilgisi varmi yokmu bilmiyorumda benim içim rahat degil azure konusunda.

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Zaten satın alan kişi uçan köfte bilgisi varmi yokmu bilmiyorumda benim içim rahat degil azure konusunda.

Beni dinleyecek olursan gerçekten de bulaşılmaması gerekilen bir yer. Arkadaşını tanımıyorum fakat hediye kuponunuzu iptal ettirmenizi ısrarla rica ediyorum. Başıma geldiği için söylüyorum

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@UcanKofte Duy bunları :) Eskiden hosting sahibi olan birisi. Söylüyor
Sende biliyorsun ki hosting dediğiniz şeye saçma sapan azure makinaları sokmadım tamamen kişisel sunucu server için denedim.

Hatta seninle beraber almanya lokasyon hertzner fransa ovh ve türkiye lokasyon radore sunucularını beraber denedik sen bu daha iyi makinaymış bu makinayı kirala dedin bende ona göre makinayı seçtim . Güzel sohbetimiz vardı sonra ne olduda aramız açıldı anlamadım gerçi hosting kimliğimi kaybettiğimde çoğu insanın bana karşı tavrı hep değişti.
Bu profil benim ergence takıldıgım bir kimlik olduğu için bu hosting mevzularından bahsedilmesi beni rahatsız ediyor. Bahsetmeyelim olur mu ?