Minecraft Anlamsız kasma sorunu ( JAVA )

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Premium mevzusunu bilmiyorum ama eğer siz buraya bilgisayar özelliklerini yazabilirseniz ne kadar ram verebileceğinizi söyleyebilirim.Ayrıca Ram'i fazla kaçırırsanız bilg yavaş kalıyor ve gene kasmalar yaşanabiliyor o yüzden önerilenler var Youtube'da videoların altına kodlarını veriyorlar oradanda bulabilirsiniz.

512 ram var ben 300 verdim işte.
İşlemci hızı 700 mHz galiba ram 200 top. 900 mHz hız. Ama CPUz den görmüştüm 5000 mHz mi yazıyordu unuttum neyse :D 5.00 GHz :D
Sistem Özellikleri:
* 512 MBRam
* 128 MB Ekran
* Windows XP 32 bit
* İntel R Ekran Kartı Chipset.

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin bilgisayarın minecraftı kaldırmasına şükretmek gerek,Eh java konusunda yapacak bir şey yok sana grafikleri en hızlı ve en düşüğe çek ve küçük ekranda oyna oyunu.Arkaplanda hiçbir programın açık olmamasına özen göster.Kasmanın azalacağını düşünüyorum.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Senin bilgisayarın minecraftı kaldırmasına şükretmek gerek,Eh java konusunda yapacak bir şey yok sana grafikleri en hızlı ve en düşüğe çek ve küçük ekranda oyna oyunu.Arkaplanda hiçbir programın açık olmamasına özen göster.Kasmanın azalacağını düşünüyorum.

Kasmıyor ki çok, sadece hamachi açık. Lag olursa filan sorun oluyor optifine var mod yok tmiden baska.
Yani her zaman kasmıyor ne zaman kasacağı belli değil bazen 200 oluyor kasmıyor bazen 90'da kasıyor.

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kasmıyor ki çok, sadece hamachi açık. Lag olursa filan sorun oluyor optifine var mod yok tmiden baska.
Yani her zaman kasmıyor ne zaman kasacağı belli değil bazen 200 oluyor kasmıyor bazen 90'da kasıyor.

Tamam o kadar problem yok o zaman :)

En iyi cevaplar
0
dostum preminum ile olucak iş değil hani benim bilgisayar bile kasıyorduda arkadaşın söylediği gibi minecrafttı kaldırdığına şükret

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Problem var demedimki yani kasıyor demedim sadece bellek az verince çöküyor pc demiştim. Anlatmak istediğim bu. Lafı nereye getirdiniz:sırıtmak:

Hep benim ağzım işte.Kusura bakma Ram'ı 250 de tutman makuldür ne fazla ne az.Çökme yaşamazsın.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Hep benim ağzım işte.Kusura bakma Ram'ı 250 de tutman makuldür ne fazla ne az.Çökme yaşamazsın.

Neden çöküyor pc o zaman Minecraft açınca oluyor ama, acaba bellek sınırını geçince mi oluyor?

mxdo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yarım edin ben leptopda oynuyorum 2013 modeli Asus 4 GB ram 4 GB ekran kartı 200 GB hafıza var amaaa işletim sistemi 64 bit nedense 64 bit javayı görmüo bilgisayar ne kadar çabalasamda görmüyo ne yapmam lazım

meganowa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kasma sorunları tespitlerime göre %70 laucherden kaynaklanır crack oynuyorsan sağlam launcher bul detaylı bilgi için mesaj atabilirsin .

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Kasma sorunları tespitlerime göre %70 laucherden kaynaklanır crack oynuyorsan sağlam launcher bul detaylı bilgi için mesaj atabilirsin .

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
crack ama hızlı ve az harciyor

buğrasimsek

Marangoz
En iyi cevaplar
0
game booster 3 kullan kasmaları azaltıyor garafik ayarlarından gerçekçi yerine hız lı yap ve optifine kullan

buğrasimsek

Marangoz
En iyi cevaplar
0
önce indir game booster i sonra aç içinde bikaçtane oyun olacak oyun kutusunda (ilk açtığında oraya gidiyor)olmayadabilir sen minecraft ınkısayolunu sürükleyerek oyun kutusuna at sonra minecraft a tıkla güçlendir ve başlat a tıkla (altta) bitti