Yardım Minecraft açılmıyor

Emretsckr01

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Geçen biligisayara format atıldı minecraft yükledim crash hatası verdi ekran amd yükleyip düzelttim fakat şimdide play tuşuna basınca kapanıyor sonra tekrar açılıyor yardım !!!

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Geçen biligisayara format atıldı minecraft yükledim crash hatası verdi ekran amd yükleyip düzelttim fakat şimdide play tuşuna basınca kapanıyor sonra tekrar açılıyor yardım !!!
1. olarak konuyu hortlatmissin
2. olarak crack kullandigin için böyle bir sorunla karsilasiyorsun ya baska laucherle dene yada oyunu satin al

elrond012

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.
kaptandan edit: zaten ben crack linkinin adresini *** yapip linkide kırmıstım ama neyse :)

Son düzenleme:

dc6638

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yaw Bendede Var Ne yapmam Gerek Yaw Java yüklü Java8 Updates 25 bu yüklü önerediniz Launcher gibi bir şey varsa Güzel olur Şimdiden Saoun +rep:sinirli::lav::lav:

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaw Bendede Var Ne yapmam Gerek Yaw Java yüklü Java8 Updates 25 bu yüklü önerediniz Launcher gibi bir şey varsa Güzel olur Şimdiden Saoun +rep:sinirli::lav::lav:

1- Artık konunun zaten zamanı geçmiş, yani mesaj yazmaman gerek
2- Eğer bi sorun yaşıyosan bunu Minecraft Destek bölümüne bi konu açarak söylebilirsin

omerpro130

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar lütfen acil yardım minecraft hesabımı aldım 2 yıldır oynuyorum şimdi windows 10 a geçtim minecraft yüklediğim halde çalışmıyo ve tekrar indirin diyo indiriyorum gine aynı hatayı veriyo hata metni ise şu "Unable to start the Minecraft Runtime Environment. This is most likely caused by a corruption. Please try to reinstall Minecraft" lütfen acil yardım :( :( :(

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar lütfen acil yardım minecraft hesabımı aldım 2 yıldır oynuyorum şimdi windows 10 a geçtim minecraft yüklediğim halde çalışmıyo ve tekrar indirin diyo indiriyorum gine aynı hatayı veriyo hata metni ise şu "Unable to start the Minecraft Runtime Environment. This is most likely caused by a corruption. Please try to reinstall Minecraft" lütfen acil yardım :( :( :(
kaç senelik konuyu hortlatmıssın<_< yinede yardımcı olayım tembel arkadasım :)
googleye hatanı yazdım ve ne göreyim 3. linkte sorunun cözümü var al sana linkB)
https://forum.gamer.com.tr/konu/minecraft-runtime-environment-hatasi.279394/