Yardım Minecraft açılmıyor

ardatürker

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu Sorunun İki Çözüm Yolu Var, İlki Javayı Güncellemek (Javan: 1.7.0_17) Olmazsa Bilgisayarında Windows 8 Yüklü İse Windows 7'ye Geçiş Yapmak (Maalesef Windows 8 Çoğu Ekran Kartı İçin Driver Desteği Sağlamıyor).

teşekkürler çooooook teşekkürler allah razı olsun saol abi

Son düzenleme:

ardatürker

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
eeee peki nasıl güncelliycem güncelleyemiyorum :bruised::surprise::happy::D

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Google ye Java Yaz İlk Çıkan Yerden İndir.

kaptanprays

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Sorunun İki Çözüm Yolu Var, İlki Javayı Güncellemek (Javan: 1.7.0_17) Olmazsa Bilgisayarında Windows 8 Yüklü İse Windows 7'ye Geçiş Yapmak (Maalesef Windows 8 Çoğu Ekran Kartı İçin Driver Desteği Sağlamıyor).
bendede oldu bi abimiz adı bkunkcu o söledi oldu ekran kartı sürücülerini güncelle kardeş bendeki sorun çözüldü :) olduysa ne mutlu bana :)

ardatürker

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
teşşşşekkürler çooook teşekkürler ikinizinde dediğini yaptım ve açıldı çoook teşekkürler saolun

çözümcübaba

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
  • :sinirli::sinirli::gerçektensinirli::lanet::/ açılmıyorrrrrr sorunu buldum 1. olarak her java yenilik geldimi minecraft kapanır 2. her yenilikde yüklicen 3. açılmıyosa .minecrafy eksiktir onları yükle bitti

korkusuz147

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben sizin tavsiye ettikleriniz hereşeyi denedim aynı şey yine yaaaaaaaaa !! :gerçektensinirli: :kırıkkalp:
sinir oluyorum.

Akif Kaya

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bendede Aynen O sorun Var BİRAZ TECHNİCH (TEKKİT MİNECRAFT) oynayayım dedim yarım saat felan oynadım açılmaz oldu[DOUBLEPOST=1371036791,1371036530][/DOUBLEPOST]şu an INDIRIYORUM JAVAYI BAKIM OLCAKMI INŞ OLUR[DOUBLEPOST=1371037010][/DOUBLEPOST]sorunu Rayandu06 SAYESİNDE ÇÖZDÜÜÜÜÜM ÇOK SAOL NE DİĞECEĞİMİ BİLEMİYORM :) :):kiklops:

mücahit55

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Login Failed yanıtı alanlar
Remember Password yazısına tıklamadan login diyin o zaman gelir :)

cagatayzegerek

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben minecraft indirdim fakat açınca could not find the main class:net.minecraft.client.Minecraft. program will exit diyo ne yaptıysam olmadı yarım edin lütfen