Minecraft Acılmıyor

metehan bayrak

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben kayıt oldum ama user name diya bana başta vermediler nasıl öğrenebilirim acaba? helpp mee
yardım edinn

metehan bayrak

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kullanıcı adı bana verilmedi nerden öğrenebilirim yeni başladımm 19/12/2012 saat 17:30 da actım hesabımı yardım edin yaa giremiom yardımmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

saidgulmez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Metehan Oyunun Full Sürümünü Bir Yerlerden İndir. Ya da Satın Al Oyunu.

tansel123456789

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
e-postayla giriş yap minecraft.nete ve o paralı para yatırmamışsan uğraşma ama yatırmışsan e-postayla gir beni hatırla de dediğim gibi sonra çıkış yap sonra profile tıkla üstten ve son olarak şifrele gir sana username vrecektir sonra oyuna gir oyna şahsen ben böyle bir şey geliştirdim ama sende olurmu bilemiyorum

saidgulmez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
e-postayla giriş yap minecraft.nete ve o paralı para yatırmamışsan uğraşma ama yatırmışsan e-postayla gir beni hatırla de dediğim gibi sonra çıkış yap sonra profile tıkla üstten ve son olarak şifrele gir sana username vrecektir sonra oyuna gir oyna şahsen ben böyle bir şey geliştirdim ama sende olurmu bilemiyorum
Saçma. Oyunun full sürümü her yerde var. Eğer satın alsaydı oyunu kodu elinde olurdu. Bence sitesinden demo indirmiş arkadaş.

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Konuyu yanlış yere açmışsınız. Oyun ile ilgili soru ve sorunlarınız da " Minecraft Destek " bölümünü kullanmalısınız.

Konu doğru yere taşınmıştır.