Minecraft abartti ama :D

Umut692

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende premium var öyle gözükmüyor

Umut692

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende premium'um fakat bnde de öyle,üstelik 1.7 snapshot'unda da düzeltilmemiş.
Bende gayet normal, snapshota hiç bakmadım, ben Magic Launcher'den oynuyorum, galiba oyunun dil dosyalarını eskisine göre kaydetmişler.

BurnerTroll v.2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet 1.6.2 cracklı launcher'da böyle bir şey var. Sebepleri, ya Mojang kaşınıyor ya da TeamExtreme grubunda bir Türk var. (biliyorsunuz ki hemen hemen tüm 1.6.2 cracklı launcherlar TeamExtreme tarafından düzenlendi.)

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet 1.6.2 cracklı launcher'da böyle bir şey var. Sebepleri, ya Mojang kaşınıyor ya da TeamExtreme grubunda bir Türk var. (biliyorsunuz ki hemen hemen tüm 1.6.2 cracklı launcherlar TeamExtreme tarafından düzenlendi.)

Sadece crack'te yok.Ve sonuçta çevirileri ülkenin vatandaşları gönderiyor.Mojang yapmıyor.

EkmekYokPreAliyoz

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Bırısı bana 1.6 crack'ını verebılırmı? ozelden versın crack paylasımı yasak oldugundan. lutfen bırısı versın yaa[DOUBLEPOST=1378797745,1378797650][/DOUBLEPOST]Bırısı bana 1.6 crack'ını verebılırmı? ozelden versın crack paylasımı yasak oldugundan. lutfen bırısı versın yaa

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Benimki Orjinal Bendede Böyle Yazıyor Ve Crack İndirdim Yine Aynısı Yazıyor Bu Notchta Bişeyler Var Bana Crackmi Verdi Yoksa ????

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Orjinalde de olması lazım la bunun :D