Ön Gösterim Minecraft 1.9 Güncellemesi Ön Gösterim

TheEverCraftTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunun içine ettiler afedersiniz ama ah notch ahh.. neden sattın sen bu oyunu yakında süper grafik yaparlar oyunun tadı kalmaz süper bilgisayar gerektirir felan korkuğum şey o :S:hmm:

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Oyunun içine ettiler afedersiniz ama ah notch ahh.. neden sattın sen bu oyunu yakında süper grafik yaparlar oyunun tadı kalmaz süper bilgisayar gerektirir felan korkuğum şey o :S:hmm:
Windows 10 edition için 250 chunk 5 saniyede yüklenme optimasyon mu ne yapmışlar sanırım facebookta paylaştılar
ayrıca oyuna giriş süresi artık en fazla 7 sn. (oyun donmadığı sürece :()

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Değişmezsen kaybolursun bu güncellemeler sen istesende istemesende olucaklarbu arada bu güncellemeler oyunu kötü etkilemiyor aksine daha iyi yapıyor daha oynanabilir ve zevkli her şeyi yapabilmeye her sürüm daha da yaklaşmış oluyorsun.Oyunun tadını o değişimler getiriyor bir oyunda hep aynı şeyleri yaptığını düşünsene :S tabii farmville var ama...

Wiltnosth

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Talha abi yine coşturmuşsun.. :D
Eline sağlık.
Sen olmasan ben nasıl ingilizceyi anlıyacağım :p

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
15w32a Yenilik görebilen ? Ben çift el ile bug bulabildim sadece kalkanlar yine yok. Çift el deki bug direk 2. eli kullanamıyorsunuz hiçbir işe yaramıyor.