Minecraft 1.9 Geliyor!

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Beyler Minecraft 1.9 gelecek neden forumda paylaşım yapılmadı bu zamana kadar pek bilemiyorum ama. Ben paylaşayım o zaman.

Bu sürümle beraber şu an gelecek pek büyük değişiklik görülmemektedir. Umarım büyük değişiklikler yeni itemler baya gelir. 1.9 Snapshot Windows 10 çıkışıyla bir yani 29 Temmuz'da çıkacak!

Şu An Bilinen Gelecek Bazı Özellikler:
  • Birkaç hayvan, atlardaki gibi çeşitleri olacak.
    Yaban domuzu olabilir kesin değil. Veya keçi, horoz gibisi. Daha açıklanmadı.
  • EnderDragon daha kolay öldürülüyor, 2.kez yarattığımızda Yumurta yerine başka güzel şeyler düşecek.
  • Ender Kristalleri tekrar yapılabilecek, yakında nasıl yapılabileceği açıklanacaktır.
  • Chorus ağıcı değil ” Ender Mercanı” , Chorus meyvesi değil ” Mercan meyvesi” olarak adlandırılacak. (Mercan Tohumu da olacak)
  • Ender Tuğlası; blok, merdiven ve basamak şeklinde eklenecek. (Ender Mercanlarından yapılabiliyor.)
KAYNAK

Ayrıca her seneki gibi 1 Eylül'de tam sürüm çıkabilir.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Böyle bir konu daha önce açılmıştı.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Bende yürüyen uçak bekliyorum :(
Benim beklediklerim:
- Özel sarsıntı/fay hattı/deprem özelliği
- Altı boş olan yerlerde sağlamlığa göre çöküntülerin olması
- Araba, uçak, sandalye gibi değişik itemlerin oyuna eklenmesi
- Oyun daha gerçekçi ve hayatta kalma geliştirilmesi
Bence çok geliştirilecek yeri var. Adamlar 2.0'da bombayı koyacak!

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bende açmıştım böle bir konu orada baya bir yenilik yazıyor ama ilk yeniliği çeşitlilik falan şimdi aklıma geldi :D Bu arada söliyim 29 Temmuzda çıkcak. Dinnerbone twitterdan duyurdu.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Bende açmıştım böle bir konu orada baya bir yenilik yazıyor ama ilk yeniliği çeşitlilik falan şimdi aklıma geldi :D Bu arada söliyim 29 Temmuzda çıkcak. Dinnerbone twitterdan duyurdu.
Sağol biz dememiştik büyük bir şey dedin:
Mucosoft' Alıntı:
Bu sürümle beraber şu an gelecek pek büyük değişiklik görülmemektedir. Umarım büyük değişiklikler yeni itemler baya gelir. 1.9 SnapshotWindows 10 çıkışıyla bir yani 29 Temmuz'da çıkacak!
Bak dememişiz dimi çok haklısın :)

Chypie06

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
çift el kullanabilicez kalkan ekleniyo yani bi elimizde kalkan bi elimizde kılıç olabilecek

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
Dostum. Bunun paylaşımı yapıldı. Geç kaldın. Senin dediklerin gerçek olanların eline su dökemez :(