Minecraft 1.8 Hassasiyet Sorunu |ACİL!|

AliOsman1302

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft 1.8 De Oyun Manyıyor Bildiğin Bi Hareket Ettiriyom Sanki Mevlana Hackmişim Gibi Oluyo Çok Dönüyor Hassasiyeti Düşürdüm Gine Aynı Hassasiyetle Bi Alakası Yok Optifinedendir Dediler Optifinesiz Girdim Gine Aynı Görev Yöneticisinda Oyun Açıkken Ayrıntılardan Jawaw Vardı Onu Önceliğini Normalin Altında Yaptım Gine Aynı

Lütfen Yardım Edin Belki 1.8 Dendir Dedim Ve 1.9 Da Girdim Bu Sefer AYI Gibi Dönmüyor Ama Ekranı Ve Mause Yi Serberst Bıraktığımda Ekran Yavaş Yavaş Kendi Kendine Ya Yukarı Ya Sağa Yada Sola Yada Aşağı Bakıyor Lütfen Oyunu 2 Kez Tekrar Kurdum Lütfen Yardıım EDİN!

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Benim başıma geldiğinde, oyunu tamamen kaldırıp tekrar kurunca düzeliyordu. '%appdata%'den '.minecraft'ı tamamen silip bir daha kurdun mu ?

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyunun bütün dosyalarını sil ve tekrar indir.

BurakCG

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
DPI ile Alakalı Sanırsam Mouse Üzerinde DPI Tuşu Varsa Ona Bas.
Arka Planda hiçbir Şey
Açık Bırakma (Genellikle O Soruna Skype Yol Açıyor)

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
win7 de bnmde başıma çok geliyordu Process Hacker diye bi program var onu yükle yani gelişmiş bir görev yöneticisidir bu program başka bildiğin var ise onuda yükleyebilirsin orada google chrome var onu kapat yani chromen kapalıyken yap kapalıyen açık görünüyor ise kapat yani sorunun çözülecektir büyük ihtimal ben böyle çözüyordum

AliOsman1302

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim başıma geldiğinde, oyunu tamamen kaldırıp tekrar kurunca düzeliyordu. '%appdata%'den '.minecraft'ı tamamen silip bir daha kurdun mu ?

Aynen %appdata% dan sildim 2 kere hemde o çözüm olmadı :(

DPI ile Alakalı Sanırsam Mouse Üzerinde DPI Tuşu Varsa Ona Bas.
Arka Planda hiçbir Şey
Açık Bırakma (Genellikle O Soruna Skype Yol Açıyor)

Mause Nin DPI Ayarı Yok Faremin Markası Modeli A4TECH 2QUİCK Mause B,ide Skypeden Konuşarak Oynuyorum Bide Skypesiz Deneyem Bide Assasin's Creed II Ye Girdim Oyun Normal Yani DPI Ile Alakası Olduğunu Düşünmüyorum Skype Kapalıykende Aynı

Oyunun bütün dosyalarını sil ve tekrar indir.
2 Kez Denedim Olmuyor

Ekran Delicesine Dönüyor Hassasiyeti 0 Yapsamda Aynı Bir Video Çekip Koyucam Nası Döndüğünü Görün Diye

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
bi üst yorumda söylediğimi uygular isen sorun çözülecektir. ve bilgisayarını virüs porgramı veya windows defender ile tarat

AliOsman1302

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam Deneyeceğim :)

Google Chrome Yi Terminate Dedim Kapattım Oyuna Girdim Gine Aynı

Windows Defender İle Hızlı Tarama İle Tarattım 2 Virüs Buldu Temizledim Oyuna Girdim Gine Aynı Ve Bu Sadece 1.8 De Oluyor 1.9 Da Şu Sorun Var Mc Nin + İşareti Varya Ortada İşte O Dönüyor Ama Yavaş

Format Atmayı Deneyeceğim Format Atmayı Göze Aldım

Format Atınca Oldu Düzeldi Allah'a Şükür. Hepinize Çok Teşekkür Ederim Konu Dondurulabilir.

dc6638

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sorun Devam Ederse Alttaki Çubuga SagTıklayarak[Başlat Düğmesinin bulundugu Kalın Cubuk] Görev Yöneticisini Açın Minecrafta Sag Tıklayarak İşlemlere Gidin Ve Önceligi Atanın Üstüne İmleci Getirin Ve Normalın Altına Tıklayın Sorun Çözülür Win7 İçin Win8 Win10 İçinde Anlatabilirim Teşekkürler. DipNot:Her Soruna Format Atmayın Bilgisayarın Ömrünü Azaltırsınız.

afhbdsafasdsdagf

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sorun Devam Ederse Alttaki Çubuga SagTıklayarak[Başlat Düğmesinin bulundugu Kalın Cubuk] Görev Yöneticisini Açın Minecrafta Sag Tıklayarak İşlemlere Gidin Ve Önceligi Atanın Üstüne İmleci Getirin Ve Normalın Altına Tıklayın Sorun Çözülür Win7 İçin Win8 Win10 İçinde Anlatabilirim Teşekkürler. DipNot:Her Soruna Format Atmayın Bilgisayarın Ömrünü Azaltırsınız.
Ben yaptım normalın altında üstünde normal filan hepsini yaptım ama düzelmedi mouse'um oyuncu mouse'u lol de filan olmuyor sadece mc girince oluyor 1.8 de oynuyorum sanki mouse oynattığım gibi hassasiyetlik çarpılıyor haraket ettirdiğim gibi 360 dönüyor hassasiyetlikten değil başka bir bilgisayara taktım mc oynadım bir sıkıntı çıkmadı laptopumun kendi mouse yerinden oynadım ordada bir şey olmadı sadece mouse tetikliyor lütfen nasıl düzeltebilirim.