Minecraft 1.8 | Crash - Balon Koruma

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Hepinize selam forum halkı, ben Samet bugün sizlerle son zamanlarda meydana çıkan
Balon saldırısına deyineceğim.

Balon saldırı bildiğiniz üzere sunucuya girdiğiniz zaman herhangi bir iteme (eşyaya) sağ tıkladığınızda, sunucunun crash vermesini sağlıyor yani bi nevi çökmesini sağlıyor. Bu saldırının ana sürümü 1.7'idi şimdi ise bu saldırıyı geliştiyorlar ve 1.8'e taşımışlar bende araştırıp buldum ve spigotu editledim. Sorunsuz ve açıksız bir şekilde sizlere sunacağım eğer sizin sunucunuzda da böle çökmeler vs . vs oluyorlarsa belki bu saldırıları yapıyorlardır.

Version Sürüm : 1.8 - 1.8.9 ( 1.9 ve üstü bu saldırı çalışmamaktadır )

Nitrado Kullanıyorum Ne Yapacağım?

Arkadaşlar nitrado kullanıyorsanız isterseniz Filezilla'dan yüklü olan craftbukkit veya spigot sürümünüzü silip bu sürümü yükleyebilirsiniz.

Batihost Kullanıyorum Ne Yapacağım?

Arkadaşlar batihost zaten sunucuları genellikle uzak masaüstü veriyor ama nedense girdiğim her serverde bi kaç sunucu hariç bu açık mevcut. @batihost.com - Bu sürümü kullanılırsa belki yararlı olur diye düşünüyorum.

Test Sunucum Batihost'ta denedim.

- Komutu yazıyorum -

- Sunucu'ya crash paketi yolladı diyor -

- Ve sunucu çöküyor -

Crash verdiğinde sunucu restart atılana kadar kapalı kalıyor en kötüsüde bu olmalı.
Saldırı'nın linki vermeyeceğim çünkü Balon saldırısı çıktığında birsürü sunucu oyuncu kaybı yaşadı ve Minecraft serverlerini bırakmak zorunda kaldılar.

Herhangi bir sıkıntıda arkadaşlar skype adresimi eklemeyi unutmayın!
granaus2

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

VİRÜS TOTAL

minecraft 1.8 koruma, minecraft 1.8 balon koruması, minecraft 1.8 crash, minecraft 1.8 lag, minecraft serverim lag oluyor, minecraft sunucum çöktü

RovemT

Skripter & PlugineR
En iyi cevaplar
0
1.9 Sunucum böle bir saldırı olmaz inşallah.

CyberSkull4

Marangoz
En iyi cevaplar
0
serverdimde denedim çökmedi helal olsun başarılı

Lenient

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu açmak isteyen veya sunucuya sahip olan arkadaşlar için gayet iyi bir rehber konusu olmuş.

RovemT

Skripter & PlugineR
En iyi cevaplar
0
Skype ekledim bakarmısınız ?

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Kendi sunucularında mağdur olan arkadaşlar için hoş ve yararlı bir konu olmuş. Başarılarının devamını dilerim.

Gesurft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yanılıyorsun, artık Nitrado'da Cloudlu sunucu veriyor ama her zaman ki gibi pahalı.