Güncelleme Minecraft 1.7 Güncellemesi

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Notch Oyun Yapıyor SAdece Minecraft'ı Yapmıyor Minecraft'ı Jeb Yapıyor Yani Bastır Jeb
daha açıklayıcı olmam gerekiyormuş ben sadece minecraftı yapmadığını söylemek istemiştim ve bu bizim oynadığımız oyun ya ondan oyun yapmıyor dedim ve @AnKaRa_06 buda sana ders olsun sen demişsen heralde sendin jebmiş

Storm

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ya su yeni güncellemeler geldikçe eski Minecraft'ı daha çok özlüyorum ya. Ama yinede güncellemeler gayet hoş ^_^

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya su yeni güncellemeler geldikçe eski Minecraft'ı daha çok özlüyorum ya. Ama yinede güncellemeler gayet hoş ^_^
Çok Eskiden Oyuna İlk Girdiğimde 1.1 Zamanlarında Gm1 İ bilmiyordum serverde arklarla bişiler yapıyoduk kale falan

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
eveet serverlerin 1.7 ye geçmesi uzun sürecekmis. güncelleme biraz geniş olduğu için craftbukkiti yükseltmekte sıkıntı yaşanıyormuş..:) dahada kötüsü yeni biomlar eklendiği için tüm serverlar maplerini baştan kurmak zorunda kalcak(baştan kurmak dediğim bina maden ... vb yapılarını oraya schematicle taşımak zorunda kalacaklar..
renkli cam olayı güzel.. aynı zamanda yeni odun tipleride hoş... akasya ağacının koyu rengini ayrıca beğendim...
biom çeşitliliği ve yeni balıklarda güzel oldu... balıkçılık mesleğini güzelce aarlayıp .. markette nadir balıkları daha yüksek fiyata sattırarak oyunucara para kastırılması mümkün olacak...
hayırlı olsun simdiden:)
biome olayı basit //set biome biome ismi :D

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir özellik daha var çoğu kişinin yazı boyutu için oynadığı türkçe dilinin yazı ayarı normale çevrilmiş :(
Onu Dil Kısmından Ayarlıyabiliyorsun Yani Artık İngilizce Olarak Eski Türkçe Yazı Tipini Kullanabilirsin