Minecraft 1.7.9'a gelen yeni özellik! "Krallıklar"

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tabi bu işlerle ilgilenen bizim türklerin çoğu yabancı medya ya bakmadığı için hazırlıklı değil bu 'Krallıklara' (Realm=Krallık? taktir ettim bu mojang'ın çevirsini <_<)[DOUBLEPOST=1400962178,1400962096][/DOUBLEPOST]vee tam bunu yazdıktan sonra mcyi açtım ne göreyim ''Krallıklar dünya çapında kullanılabilir'' yazıyor (kendi inglizcemle çevirdim tabi)
Mojang Google Translate kullanısa tabii.....

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bildiğimiz server abartmayın bu kadar. Cracklarda yok, primum almaya zorluyorlar bir taraftan :)

Skynfer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eğer her ay otomatikman yenilenecek şekilde alırsanız 8€ oluyor fiyatı. Ayrıca bu serverlar arkadaşlarınızla rahat bir şekilde oynayabilmeniz için var ve zaten 20 kişi invite edebiliyorsunuz, aynı anda sadece 10 kişi serverda bulunabiliyor. Demek istediğim Minecraft Realms, büyük çaplı bir server açmayı düşünüyorsanız öyle bir olay değil.

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Türklerin fazla işine yaramicak bir sistemdir. Çünkü bizim canimiz bukkitimiz var. Bu sistem LAN gibi bir şey arkadaslarinla oynuyorsun server kurma falan degil bukkit kadar özellik ayarliyamazsin. Herkes biliyor arkadaslarinla oynamak için sunucu kurmak gerekiyor ama bu yenilik bunun için

Mehmetcan Turmuş

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MC Krallıkları Sandıgınız Gibi Krallıklarla Filan Savaşlar gibi şeyler yok.Normal bi server arkadaşlar :D

enbiyax

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
hyr adam ordan siteden yaptığı mapı sitede nherkesin ana ekranına yüklüyor(minecraft krallıklarına) ordan o mapa bakabiliyon indirmeden hatta adam onda ise (singleplayerda) onu görebilion