Minecraft 1.7.9 Skin değişmiyor

boradurak07

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi Olmuş Tek Çözüm Premium Euro 2 tl iken almıştım iyikide almışım.[DOUBLEPOST=1397921706,1397921581][/DOUBLEPOST]
bana izin vermiyolar sürekli para yok diyolar ama aslında para var bunu herkes biliyo sonra diolar kargo felan kim uğraşacak git internetten indir :D
Kargo ??? Oyunu İnternet Satın Alıp Yüklüyorsun Ayrıca Yaş Sınırı Olmayan İninal Kart Var Ben onun ile aldım yaşım 16

Bakaradasırada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi Olmuş Tek Çözüm Premium Euro 2 tl iken almıştım iyikide almışım.[DOUBLEPOST=1397921706,1397921581][/DOUBLEPOST]
Kargo ??? Oyunu İnternet Satın Alıp Yüklüyorsun Ayrıca Yaş Sınırı Olmayan İninal Kart Var Ben onun ile aldım yaşım 16
kredi kartı ile kim uğraşacak :D

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Jeb'in işi bu, Notch artık yardım etmiyor Minecraft'a.
evet jens(jebin gerçek ismi) abarttı artık ve markus(notch) yardım etmiyor değil markus öldü.

1.7.9 da yeni karakter modelleri geldi ondan çalışmıyo yeni sürüme göre yapacaksın

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
nasıl yaparım :D anlatsana
reklam olmasında google ye minecraft skincraft yaz sonra inewgroundsun skincraftı var ona tıkla ordan yaparsın herşeyi ayrıntılı. en ince detayına kadar yapmışlar. ve çok basit.

ama premium almanda lazım kullanman için :D

Bakaradasırada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
reklam olmasında google ye minecraft skincraft yaz sonra inewgroundsun skincraftı var ona tıkla ordan yaparsın herşeyi ayrıntılı. en ince detayına kadar yapmışlar. ve çok basit.

ama premium almanda lazım kullanman için :D
kardeşim sorunda o :D değilim :/

Defanseloool

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadşalr ben para biriktirdim yüze yakın arıyom arıyom arıyom her mağazada minecraftı bulamıyom merdiamarkların hepsine gitttim şifrinevlerde bile baktım yok
bu oyun nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![DOUBLEPOST=1397971186,1397971014][/DOUBLEPOST]Arkadaşalr ben baya para biriktrdim hiçbir mağazada cd veya dvd si yok emdiamarkalrın hepsine baktımbi türlü bulamadı nerde olabileçeğini bieln varmı internetten alamam kredi kartı yok:(([DOUBLEPOST=1397971225][/DOUBLEPOST]mediamark işte yanlış yazdım :D

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadşalr ben para biriktirdim yüze yakın arıyom arıyom arıyom her mağazada minecraftı bulamıyom merdiamarkların hepsine gitttim şifrinevlerde bile baktım yok
bu oyun nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![DOUBLEPOST=1397971186,1397971014][/DOUBLEPOST]Arkadaşalr ben baya para biriktrdim hiçbir mağazada cd veya dvd si yok emdiamarkalrın hepsine baktımbi türlü bulamadı nerde olabileçeğini bieln varmı internetten alamam kredi kartı yok:(([DOUBLEPOST=1397971225][/DOUBLEPOST]mediamark işte yanlış yazdım :D
:DDDDDD marketlerde değilki :DDDD AOJHDOhSAASA:S::S:a: amma güldürdün.(amma küfürse özür diliyorum küfürmü bilmiyorum amma derken çok demek)
ancak http://minecraft.netten kredi kartıyla alabilirsin ininal kartla alabilirsin mesela :D marketlerde yokki hangi bilgisayarı bilmeyen büyüğün söyledi marketlerde oluncağını :D(belki ssöylememiştir)

Bakaradasırada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bi ara zaman bul ve anne babana deki mojang güvenliymiş dünyadaki herkes alıyomuş türkler bile alıyomuş bişi olmuyomuş de izin verirler.
He bana kafa atsınlar :D denerim no proplem :D[DOUBLEPOST=1397983874,1397983688][/DOUBLEPOST]Birde Pre ler illahim kendi skininimi yapmak zorundalar ?

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
He bana kafa atsınlar :D denerim no proplem :D[DOUBLEPOST=1397983874,1397983688][/DOUBLEPOST]Birde Pre ler illahim kendi skininimi yapmak zorundalar ?
sen yapacan skinini onlar yapmayacak :D istersen pmc den bulabilirsin planetminecraft.com dan yani 1.7+ skinlere bak bulursun.