Minecraft 1.7.2 10 FPS'DEN 30-70-90 FPS'LERE ÇIKARMA

Küçük olsa bile İşe yaradı mı

• evet

Kullanılan: 10 71.4%
  • hayır

Kullanılan: 4 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    14

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
mesajımı güncelledim.
Şimdi sana döneyim,
Oyundaki tek FPS arttıran mod Optifine değildir. Bunu yapan birkaç mod daha var. Ancak ekran kartın tahmin ettiğim kadarıyla normalin altında o yüzden vereceğim yöntemler sende uçurum bir FPS farkı yaşatmayacak.

Bu modu dene öncelikle.

Sonra Bu modu dene.

Onun dışında Optifine yüklü değilse onu da yükleyip deneyebilirsin, görüş mesafesini düşük oynamaya dikkat et benden bu kadar.

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok sade bir şaka geliştirilmeli hiç korkunç değil ama ben sana bir şaka yapayım
Akşam cinler yatapına gelecek ardından dabbe arz gelecek yanında deccal seni çarpacaklar cinler peşinde musallat olacak mutlu günlerinde hastalanacaksın allah seni çarpacakişte çarpılma budur.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Çok sade bir şaka geliştirilmeli hiç korkunç değil ama ben sana bir şaka yapayım
Akşam cinler yatapına gelecek ardından dabbe arz gelecek yanında deccal seni çarpacaklar cinler peşinde musallat olacak mutlu günlerinde hastalanacaksın allah seni çarpacakişte çarpılma budur.
Al abi bi snickers ye:

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Beyler saçmalıyor, ve aynı zamanda bununla konuyu dağıtıyorsunuz...

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Adamın bilgisayarı son model ben en fazla 150 alıyorum birde 3.Parti yazılımlarla fanın gücünü en sona alıyorum voltajı arttıramadığım için arttırabildiğim kadar hız aşırtma yapıyorum anca adam 400 fps oynuyor şöyle bir şeyde var belki grafikler en düşükte oynuyordur hemen kanmayın
Skyblock mapini aç bütün ayarları kis bende 800 fps oluyor. Yalan değil
Loging in de de 2000 fps oluyor :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şakamıydı şimdi b u -_____________-
Al abi bi snickers ye:
Harbi hacı al bi Snıckers ye kendine gel :D

sonicmc4

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
olum gerçekten garip 10 fps zor alıyodum 1.7.2 ye girdim 120 FPS YE ÇIKTI HAYVALOŞ

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Şimdi sana döneyim,
Oyundaki tek FPS arttıran mod Optifine değildir. Bunu yapan birkaç mod daha var. Ancak ekran kartın tahmin ettiğim kadarıyla normalin altında o yüzden vereceğim yöntemler sende uçurum bir FPS farkı yaşatmayacak.

Bu modu dene öncelikle.

Sonra Bu modu dene.

Onun dışında Optifine yüklü değilse onu da yükleyip deneyebilirsin, görüş mesafesini düşük oynamaya dikkat et benden bu kadar.
abi indirdim 50 tane reklam koydu inerken. sonra 15 mb şey 15 dakika kaldı dedi bu ne şimdi ?[DOUBLEPOST=1385712852,1385711985][/DOUBLEPOST]yapamadım forge kurulmadı ve mod kurulumunu bilmiyorum.

sonicmc4

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler ilgisiz ama her adfly girdiginiz de taratın bende su an ad fly yüzünden 17950 tane sorun çıktı mk O.O allahtan satın almıstım programı[DOUBLEPOST=1385728039,1385727781][/DOUBLEPOST]
Al abi bi snickers ye:
abi snickers mi kusmuk mu çünkü ben bilirim 2 yıldır her gün snickers yiyom

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
beyler ilgisiz ama her adfly girdiginiz de taratın bende su an ad fly yüzünden 17950 tane sorun çıktı mk O.O allahtan satın almıstım programı[DOUBLEPOST=1385728039,1385727781][/DOUBLEPOST]
abi snickers mi kusmuk mu çünkü ben bilirim 2 yıldır her gün snickers yiyom
Argo kelimeler yasak biri rapor edebilir mi

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Neyse konuyu amacından saptirmayalim