Minecraft 1.7.10 ve 1.8 EULA'sı Sunucularda VIP'nin Sonu Mu Olacak?

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
H
kapanıyor onlar. Premium sunucular için geçerli diye duydum. Bu yüzden büyük sunucuların kurucuları ile toplantı oluyormus mojang benim oyunundan para kazanamassin diye rest çekmiş. Büyük sunucular kapanıyor yani. Vip devri kapanır yenisi açılır.
Hypixel kapanmamaya çalışıyor forumda yazıyor ayarlamaya başlamışlar ama diğerlerini bilmem

iAdmicos tapatalk XD

TheAxiall

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dün Hypixel,MCGamer,HiveMCv.b büyük sunuculara giremiyorduk. Bunum sebebi bu mu ?

TheAxiall

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mojang a saldırı yapılmış bende şu an gördüm

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu sorunu türkiyede en çok yaşayan sunuculardan biri de massivemine olacak gibi. Hypixel'in dediği gibi, "EULA iptal edilmezse kapatıyorum" olursa, sanırım mojang böyle saçma bir durum için büyük bir darbe yiyecek gibi. En kötü ihtimal butün sunucular Online Mode: False ile kurtulur sanırım :) (Hive,Hypixel dahil)[DOUBLEPOST=1406725502,1406725401][/DOUBLEPOST]
Yanlis bir ceviri sizi telasa dusurmus. Mod,plugin vs. Satisi yasaklanmis sadece. vipler icin bisey yazmiyor. Ayrica vip yerine bagisci yazariz olur biter
Oyunun dengesini bozan her türlü KIT,CAN,OZELLIK yasaktır. TAG'e bağlı bir şey değil bu. Hem tam tersi dediğinin, MOD,Plugin v.b'in satışı dışındakiler yasak.[DOUBLEPOST=1406725839][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar bu arada niyazinin dediği gibi bir konsey oluşturuldu. Hypixel Hive (MassiveMine=BEN :D) v.b kurucuları dahil yaklaşık 1200 küsür sunucunun kurucuları ile birlikte bu soruna çözüm aranıldı. Ortaya çıkan tek MANTIKLI fikir ise Mojang'ın sunuculara LISANS satması. Bu lisans ile sunucular satış yapabilecek, fakat halatlar yine mojang'ın elinde olacak, istediği zaman lisans anlaşmasını kaldırabilecek. Mojangdan açıklama bekleniyor.[DOUBLEPOST=1406725984][/DOUBLEPOST]
Tamam ücretsiz bir sunucu açsınlar sunucu sahipleri. Sonrada deyin 'olm çok lag var ya!'
Sunucunun ücretsiz olduğu nerden çıktı? Kendi PCmizden hamachili açalıım! Hem sunucu değl, emek de bedava değil :p

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok uzattınız. 1.7.2 ve altı sürümlerde sunucu açın. Her sürümde geçerlidir diye yazmıyor ya şartlarda :) Eula 1.7.10 ve 1.8 üstü için değil mi ?

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çoğu arkadaş viplerin kalkmasına sevinmiş acaba oynayabilecek server bulabilecekmisiniz kaliteli? millet sunucu paralarını ceplerinden ödeyecek halde değil heralde.

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Sunucunun ücretsiz olduğu nerden çıktı? Kendi PCmizden hamachili açalıım! Hem sunucu değl, emek de bedava değil :p
Ben o adama şunun için dedim, hadi VIP kalksın bedava olsun yaşasın crack deyince ne olacağını belirttim. Sunucular herhalde ücretsiz değildir evet, ama VIP satacaklar 'bedava' satınca, gelir 0. Bende ondan diyorum öyle diyeceklerini. Kim demiş bedava sunucu diye? Varsa saldıralım. :D[DOUBLEPOST=1406737868,1406737764][/DOUBLEPOST]
Çok uzattınız. 1.7.2 ve altı sürümlerde sunucu açın. Her sürümde geçerlidir diye yazmıyor ya şartlarda :) Eula 1.7.10 ve 1.8 üstü için değil mi ?
Doğrudur...

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Asla vip, mod ve plugin satmas engel olamazlar. Hadi diyelim plugin satma yasağı geldi. Ben bir developer dan bana plugin yapmasını rica ederim. Oda bana bir plugin yapar. Bende ona hizmetinden memnun kaldığım için bağışta bulunurum
doğru söylüyosun notch tek tek gelip sunucularımı denetliycek hadi geldi diyelim arkadaşların gönlü olsun türkçe sunucularımız nasıl olcak o iş nası anlıcak birde kesin 1.8 deki gelen yenilikler çok fazla diye yaptılar mod plugin satışını :)

TheAxiall

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pek sanmam bence büyük sunucularla anlaşma yapıp sattıkları vipliklerden kâr almaya çalışacaklar

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Cracked sunuculari bisey etkilemez cunku mojang ile baglanti kurmuyor cracked sunucular. Bunu zaten dun minecraftin cokme zamaninda anlamis olmalisiniz cracked sunucuya giriliyordu ama premiuma girilmiyordu.

TheAxiall

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama Watch Dogs, Gta gibi oyunları crackli oynadığımız halde online oymayamıyoruz. Ya Mojang ta cracklilerin online oynamasımı engellerse ?