Bilgilendirme Minecraft 1.6 Güncellemesi

Noctivagant

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Verdiğiniz
şu verdiğim siteden biri girse çok iy olcak ama sanırım kimse girmiyor! bu siteden cracked sürüm indirliyior anlatım sitede var! http://forum.bfchickengamers.com/konu-Minecraft-1-6-Cracked-Launcher-Indir.html bu siteden indirin

Verdiğin sayfada biri 1.6 da bir bug buldum normalde elinizde ne olursa olsun creativede herşeyi kırabiliyorsunuz değil mi ? bunu birde kılıçla deneyin bakalım kırılıyormu demiş. Sanırım yeni yamada kılıçla eşya kırma olayının kaldırıldığından haberi yok. Bug sanmış ama firma özellikle kaldırmış.

Ancalagon

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Verdiğiniz

Verdiğin sayfada biri 1.6 da bir bug buldum normalde elinizde ne olursa olsun creativede herşeyi kırabiliyorsunuz değil mi ? bunu birde kılıçla deneyin bakalım kırılıyormu demiş. Sanırım yeni yamada kılıçla eşya kırma olayının kaldırıldığından haberi yok. Bug sanmış ama firma özellikle kaldırmış.

cracked olduğu için olabilirmi?? hem bu yeni force updatesini notch yüklicek merak etme...

De4D_L4nDeR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hepimiz Minecrafttürk olarak Çılgıncrafterler lakabıyla notchun evini basalım zorla ona 1.6.1 i korsanların da oynayabileceği şekilde yaptıralım. birimiz mutfaktan bıçakla birimiz elektirikli testereyle tehdit edelim onu görsün korsanların gazabını :D :D

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
cracked olduğu için olabilirmi?? hem bu yeni force updatesini notch yüklicek merak etme...
Hayır ben premiumum fakat Gamemode'da kılıçla bir blok kırılmıyor artık :D
Şunun için yapmış olabilir gamemode'da adam öldürmeye çalıştığımızda her yeri dağıtıyorduk ıska yaparken :D
Ama artık öyle sakarlıklara böylece son verildi :D

Ancalagon

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hayır ben premiumum fakat Gamemode'da kılıçla bir blok kırılmıyor artık :sırıtmak:
Şunun için yapmış olabilir gamemode'da adam öldürmeye çalıştığımızda her yeri dağıtıyorduk ıska yaparken :sırıtmak:
Ama artık öyle sakarlıklara böylece son verildi :sırıtmak:
evet gördüm öyleymiş :D

usanmazmert

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
abi bin kere force update yapıom 1 dakkada en az 2 force update yapıom

Noctivagant

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar galiba 1.6 crackli oyuna engelleme geldi. 2 saat öncesine kadar çalışan oyun artık açılmıyor.[DOUBLEPOST=1372796437,1372793954][/DOUBLEPOST]Launcher 0.9.5 (Dev) (through bootstrap 0) started on windows...
Working directory : C:\Users\user\AppData\Roaming\.minecraft
System.getProperty('os.name') == 'Windows 7'
System.getProperty('os.version') == '6.1'
System.getProperty('os.arch') == 'x86'
System.getProperty('java.version') == '1.7.0_25'
System.getProperty('java.vendor') == 'Oracle Corporation'
Going to log in with legacy stored username & password...
Loaded 4 profile(s); selected 'EMEK'
Trying to log in...
Logged in successfully
Getting syncinfo for selected version
Queueing library & version downloads
An update to your launcher is available and is required to play 1.6.1. Please restart your launcher.

D. Console ekranında yukarıda yazdıklarımı diyor ve öylece kalıyor