Bilgilendirme Minecraft 1.6 Güncellemesi

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
siz öyle düşünüyorsunuz ama adamlar zaten eklenecek herşeyi ekleseler ekleyecek bir şeyleri kalmaz şu an ufak ufak bir şeyler ekliyorlar ki hemen hemen her güncellemede biraz daha fiyat arttırımı yapabiliyorlar gayet mantıklılar ayrıca şunlar bunlar eklensin diyenlerin çoğunun crack kullanıyor olması ne kadar da ironik değil mi!

Aslında senin dediğin biraz yanlış.Zaten ekle diyince eklenmiyor bu söylenenler.

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doğru ya da yanlış yoktur herkesin kendine göre düşüncesi vardır, benim düşüncem de bu yönde ekle diyince eklenmiyor olabilir ama sitem etmek niye ?
üstelik bunu yapanlar crackli sürümler kullanan şahıslar olunca bir sorgulamadan edemiyorum madem insanlar o eklensin bu eklensin diyorlar isteyen normal minecraft oynamaz da ftb,direwolf20,technic ya da serbest mod paketleriyle oynayabilirler.

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doğru ya da yanlış yoktur herkesin kendine göre düşüncesi vardır, benim düşüncem de bu yönde ekle diyince eklenmiyor olabilir ama sitem etmek niye ?
üstelik bunu yapanlar crackli sürümler kullanan şahıslar olunca bir sorgulamadan edemiyorum madem insanlar o eklensin bu eklensin diyorlar isteyen normal minecraft oynamaz da ftb,direwolf20,technic ya da serbest mod paketleriyle oynayabilirler.

Her seferinde modlu olarak ayrı bir launcherden girmekten bıkmışlar.Mod yüklemeden tek launcherden daha iyi olur.

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öyleyse yapacak bir şey yok önce parasını ödeyip satın alsınlar oyunu ondan sonra konuşsunlar.Adamlar da çoğu kullanıcının korsancı olmasından sıkıldılar ama birazcık rabet görüp satınca zaten ödüllendiriyorlar oyuncuları yeni yamayla atlar gelecek, halı gelecek vs bundan bir sene önce aklımızın ucundan geçmezdi at gelecek de..peeh.
Sorun şu insanlar yetinmeyi bilmiyorlar hep daha fazlasını istiyorlar.

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pre-Release çıktı.Mojang'tan bakabilirsiniz.

AlienB-e-a-m

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler bu önceden beyirlendi yaklaşık nisan ayının ortasından beri bilinen bir şey şimdimi fark ettiniz ?

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 temmuzda 1.6 çıkıyor.Hayırlı olsun beyler.Yeni premium launcheride geliyormuş.

OyunDoktoru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çıktıııııııııııııııııııııııııı :parti: Ama benden sakın istemeyin bu çalıştırıcıyı :D

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çıkmadı.O sadece Pre-Release.Tam olarak 1.6 diyebileceğimiz versiyonu 1 Temmuz da çıkacak.