Minecraft 1.5.2de yaptığım haritalar 1.6.2de çalışırmı?

Skaystex

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sna bir sey sorucam sen minecraft 1.6.2 sp sini buldunmu bulduysan link verebilirmisin ben ömer diye bir arkadasım var o premium değil bna link ver bnde ona vereceğim lütfen 2 haftadır minecraft 1.6.2 sp sini arıyo bulduysan verirmisin

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Benim bildiğim çalışır sorun olmadan sadece devreleri yenilersin

the5Kenan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sna bir sey sorucam sen minecraft 1.6.2 sp sini buldunmu bulduysan link verebilirmisin ben ömer diye bir arkadasım var o premium değil bna link ver bnde ona vereceğim lütfen 2 haftadır minecraft 1.6.2 sp sini arıyo bulduysan verirmisin

Hayır

eXtremeXTech

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesin çalışmaz utanmadım saydım tam 13 devre adam gibi çalışmıyor.Çalışıyosada 2-3 dk içinde bozuluyor.Yani devrelerle biraz oynaman gerek.[DOUBLEPOST=1374506071,1374505919][/DOUBLEPOST]Sadece Temel Gate'ler düzgün çalışıyor..
Sana katılıyorum çoğu devre Bozuldu D:

OyunVakti

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çalışır ama redstone devreleri iyi çalışmaz çünkü 1.6.2 de Redstone devreleri 1.5.2 deki gibi çalışmıyo yani rdstone sistemi ufaktan değişmiş dün 1.5.2 de yaptığım bir sistemi 1.6.2 de denedim çalışmadı..

con

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
buglı redrstone devreleri kurmadıysan bozulmaz

the5Kenan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çalışır ama redstone devreleri iyi çalışmaz çünkü 1.6.2 de Redstone devreleri 1.5.2 deki gibi çalışmıyo yani rdstone sistemi ufaktan değişmiş dün 1.5.2 de yaptığım bir sistemi 1.6.2 de denedim çalışmadı..
Zaten kararımı verdim premium oluncaya kadar harita yapmam..

Bugla alakası yok.Glowestone'a da buglı diyolardı.Oyunun bir kuralı olacağı belirlendi.Sadece devrelerdeki bazı sorunların giderilmesi için + eski sürümlerdeki redstoneların normaldede çalışmadığı için böyle bir sorun var.
Cevap için çok saol.Notch 1.6dan sonra çok değişti :D