Minecraft 1.5.2 |Faction VDS | Alımlar Var.

EtyPuf

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba beyler,bu gün sizlere bir vds faction server taniticagim.Server 1.5.2'dir.Ve alimlarimiz vardir.Hemen ip'ye geçicem sonra biraz daha sizinleyim. İP:legencycraft.servegame.com

Biraz warplardan bahsediyim.Ve en baştan söyleyim eksik birşeyimizi bulursanız hemen admin veya kurucuya söyleyiniz.

Warplar: arsalar,ench,event,hammadde,jail,kusbakisi,market,mobarena,odunalani,orman,parkur,pazar,pvparena,sanalchest,spawn,yetkililer,zirhci,çöl.Bu kadar eksigimiz varsa söylemeyi unutmayin.Yeniden bir ip veriyim : legencycraft.servegame.com. LegencyCraft İyi Oyunlar Diler :)[DOUBLEPOST=1381690259,1381689939][/DOUBLEPOST]

Merhaba beyler,bu gün sizlere bir vds faction server taniticagim.Server 1.5.2'dir.Ve alimlarimiz vardir.Hemen ip'ye geçicem sonra biraz daha sizinleyim. İP:legencycraft.servegame.com

Biraz warplardan bahsediyim.Ve en baştan söyleyim eksik birşeyimizi bulursanız hemen admin veya kurucuya söyleyiniz.

[URL='https://forum.gamer.com.tr/konu/%E2%80%A2minecrafturk%E2%80%A2-faction-sunucu-3-ay-pe%C5%9Finaatl%C4%B1.155803/']•
[/URL]

Warplar:
arsalar,ench,event,hammadde,jail,kusbakisi,market,mobarena,odunalani,orman,parkur,pazar,pvparena,sanalchest,spawn,yetkililer,zirhci,çöl.Bu kadar eksigimiz varsa söylemeyi unutmayin.Yeniden bir ip veriyim : legencycraft.servegame.com.
LegencyCraft İyi Oyunlar Diler :)

En iyi cevaplar
0
Geliyorum nick EnesNL Pro Builder Admin we wg + pluginerim

Moderatör tarafından düzenlendi:

EtyPuf

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler gelin hadi 1 kisi geldi sorun çikartti lütfen düzgün sekilde.Sadece rehber alimi skype varsa.

sametcanyuca12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Geliyorum nick EnesNL Pro Builder Admin we wg + pluginerim[DOUBLEPOST=1381691180,1381690544][/DOUBLEPOST]Ahaha Gittim Servere Alım yok Diyolar Vdsmiş Portlu Serveri Bize VDS Diye Kazıklıyolar Allahın Bebeleri
Hadi Gülüm sana yer yok.. porlu diyor lan.. Sadece windows uzak masaüstüne kurulmuş server. lag yapma

EtyPuf

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardes gelen gelir.Sw güzel mi güzel bi alim yapmadik diyee.

En iyi cevaplar
0
samet tamam ya Abi Dövme Tmm sametyuca12 adamın kendi yan carı bu dikkatli bakarsanız 10 mesaj adam kazıklıyolar Gelmeyin servere acemi işi[DOUBLEPOST=1381691446,1381691405][/DOUBLEPOST]Ety Puff Da Serverde Admin Beyler SOrun Yok YAni UserOlsa Böle Demez Aksam 5 te girmeyi deneyin kapalı olacaktır çünkü portlu

sametcanyuca12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
samet tamam ya Abi Dövme Tmm sametyuca12 adamın kendi yan carı bu dikkatli bakarsanız 10 mesaj adam kazıklıyolar Gelmeyin servere acemi işi[DOUBLEPOST=1381691446,1381691405][/DOUBLEPOST]Ety Puff Da Serverde Admin Beyler SOrun Yok YAni UserOlsa Böle Demez Aksam 5 te girmeyi deneyin kapalı olacaktır çünkü portlu
portlu? uzak masaüstüne port açtık ve noip kurdum ona sorun yok 7/24

EtyPuf

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
enes heran isin bitebilir ipini aldik adresine gelicez yarin atatürk bulvaricisii.

En iyi cevaplar
0
YA Tamam BEnim Ayyıldız TEam Dan Arklar Var Sorun Yok Dene Öle Bi İp Almayı Ve Herkes Bilir İp Adresinden pc Hacklenmez Acemilere Bak her zaman bekliyorum beyler bitsin işim AYyıldızdan Arkilere Sölüyorum Ve Daha Fazla Mesaj Atıp Sizin Konunuzu Yukarda Tutamam Burda Sizin Serverden 1000 kat guzel serverler var onların önünü açalım acemilikte sınır tanımayan serverde oynamak isterseniz buyrun beyler

sametcanyuca12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
YA Tamam BEnim Ayyıldız TEam Dan Arklar Var Sorun Yok Dene Öle Bi İp Almayı Ve Herkes Bilir İp Adresinden pc Hacklenmez Acemilere Bak her zaman bekliyorum beyler bitsin işim AYyıldızdan Arkilere Sölüyorum Ve Daha Fazla Mesaj Atıp Sizin Konunuzu Yukarda Tutamam Burda Sizin Serverden 1000 kat guzel serverler var onların önünü açalım acemilikte sınır tanımayan serverde oynamak isterseniz buyrun beyler
Güzelim, bak bitanem var oldugunu bizde biliyoruz.. ip adresinden adam hacklenmeyecegini bizde biliyoruz. sadece ipni alıp adresini tespit ettim tamammı. ankarada oturuyorsun. kizilayda. fazla uzatma. hamachili serverler var. git onlara hamachili diyerek dalga geç.

En iyi cevaplar
0
ahaha :D
ankaramı Kastamonu dayım lan ben ne ankarası[DOUBLEPOST=1381693669,1381693593][/DOUBLEPOST]ankarayada omrumde hic gitmedim kastamonu istanbul bursa antalya mugla gittim oraya gitmedim bikere gittim oda 3 yasındayken havale gecirince sametin uydurdugu seyler inanmayın beyler :D