Minecraft 1.4.4 Bukkit Server Kodu Bilen Var mı ? Veya Direk 1.4.4 Bukkit Server Açma Bilen ?

hackkapa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başlıktada bahsettiğim gibi 1.4.4te bukkit server kuramıyorum craftbukkiti indirdim fakat kodu bilmiyorum

naruto64

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
olm sw kurmayı biliom ama sn bi 1.4.4 bukkit ver bn kurim beraber kopak
:D

havibere

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
/warp (oyundaki belli bölgelere ışınlanmak için kullanılır, bu kodu yazdığımızda serverdeki warpların listesi görünür)
/money (oyun içindeki paranızı gösterir servere göre akçe,lira,dolar para birimi olarak kabul edilir)
/jobs browse (oyundaki mesleklere nasıl girebileceğinizi ve diğer bilgileri gösterir)
/tpa "isim" (bi' oyuncunun yanına ışınlanmayı sağlar)
/back (her serverde olmayabilir özelliği öldüğünüz yere geri dönmenizi sağlar)
/sethome (evinizi belirlemenizi sağlar bazı serverlerde /sethome 2 olarak ikinci eviniz seçmedinizi sağlar)

serverin kodları burada

beğenirsen sevinirim :)

havibere

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
/warp (oyundaki belli bölgelere ışınlanmak için kullanılır, bu kodu yazdığımızda serverdeki warpların listesi görünür)
/money (oyun içindeki paranızı gösterir servere göre akçe,lira,dolar para birimi olarak kabul edilir)
/jobs browse (oyundaki mesleklere nasıl girebileceğinizi ve diğer bilgileri gösterir)
/tpa "isim" (bi' oyuncunun yanına ışınlanmayı sağlar)
/back (her serverde olmayabilir özelliği öldüğünüz yere geri dönmenizi sağlar)
/sethome (evinizi belirlemenizi sağlar bazı serverlerde /sethome 2 olarak ikinci eviniz seçmedinizi sağlar)
oyun kodları
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
beğenirsen sevinirim :)

kerembaskan98

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence oyuna girerken force update yapıp 1.4.7 sürümüne geç bu sürümle serverini kur...