Minecraft 1.4.2 Char.png dosyamı minecraft..jar a atıyorum ama skin değişmiyor.Acil yardım edin.

AdemAt

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar.
Ben oyuna ilk başladığımda sadece videolardan öğrendiğimle ilk günümü geçirmeye çalışmıştım.Ama beceremedim.Sonra tek kişilikte alıştım alıştım.Sonra online oynamayı öğrendim.Girdim bir hamachiye.Solar survivaldı.Ordayken bir anda skinim Vampir Dracula oldu.Tabi o zamanlar skin değiştirmeyi falan bilmiyordum.Ardından biraz zaman geçti.Skinimi değiştirmek istedim.Skin buldum.Adını Char.png yaptım.Attım minecraft.jar 'a oyuna girdim.Skinim aynıydı.Sonra minecraft-1.4.2 (.jar) adlı bi dosya vardı.Ondada sanırsam minecraft.jar 'da bulunan aynı dosyalar vardı.Orayada attım.Yine oyuna girdim yine aynı skin

Ne yapmam lazım
Not:oyun premium değil 1.4.2

aktozman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2 ihtimal var kullandığın isimi daha once biri almis o yuzden online oynarsan o skin o kişinin isteğine bağlıdır 2. ihtimalde texture packin icindeki char.png resmi odur anlamanin yolu ismini değistirip online bi sunucuya gir skin devam ediosa texture packinin icinden deistirebilirsin

siyahprens00011

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar.
Ben oyuna ilk başladığımda sadece videolardan öğrendiğimle ilk günümü geçirmeye çalışmıştım.Ama beceremedim.Sonra tek kişilikte alıştım alıştım.Sonra online oynamayı öğrendim.Girdim bir hamachiye.Solar survivaldı.Ordayken bir anda skinim Vampir Dracula oldu.Tabi o zamanlar skin değiştirmeyi falan bilmiyordum.Ardından biraz zaman geçti.Skinimi değiştirmek istedim.Skin buldum.Adını Char.png yaptım.Attım minecraft.jar 'a oyuna girdim.Skinim aynıydı.Sonra minecraft-1.4.2 (.jar) adlı bi dosya vardı.Ondada sanırsam minecraft.jar 'da bulunan aynı dosyalar vardı.Orayada attım.Yine oyuna girdim yine aynı skin

Ne yapmam lazım
Not:oyun premium değil 1.4.2
online da o skini atman gerekmiyo online de bir premiumun adını girerken adını yazdıhı yere yazman gerekiyo bu şekilde olur

xgreyhavens

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
aktozman benimle iletisime gecermisin bende skin yukleyemiyorumda.

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yanlış yapmıssn minecraft jar a girion ya orda mob var onun içine atcan akulsuz :D