Yardım Minecraft 1.16.5'te Shader Açınca Oyun Yüklenme Ekranında Kalıyor Fakat Oyun Arkada Devam Ediyor

Radish_Master

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Minecraft 1.16.5'te Shader Açınca Oyun Yüklenme Ekranında Kalıyor Fakat Oyun Arkada Devam Ediyor. Muhtemelen Ekran Kartı Yetersizliği ama Benim Ekran Kartımın Açabilmesi Gerekiyor Çünkü Açtığım Shader'ı Intel HD Graphics 4000 Bile Açıyor ve Benim Ekran Kartım AMD Ryzen HD 7510
(OEM Versiyonu Değil) Benim Ekran Kartım Yetersiz Olduğu İçin mi? Yoksa Bir Sıkıntı mı Oluyor?

Radish_Master

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Bu Arada Kullandığım Shader Sildur's Enhanced Default Yani Bulabileceğiniz Adam Akıllı Olup da En Kötü Sistemlerde Bile Oynanabilen En İyi Shader.

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Minecraft 1.16.5'te Shader Açınca Oyun Yüklenme Ekranında Kalıyor Fakat Oyun Arkada Devam Ediyor. Muhtemelen Ekran Kartı Yetersizliği ama Benim Ekran Kartımın Açabilmesi Gerekiyor Çünkü Açtığım Shader'ı Intel HD Graphics 4000 Bile Açıyor ve Benim Ekran Kartım AMD Ryzen HD 7510
(OEM Versiyonu Değil) Benim Ekran Kartım Yetersiz Olduğu İçin mi? Yoksa Bir Sıkıntı mı Oluyor?
Ekran kartınız güncel mi, kontrol eder misiniz?
Java versiyonunuz güncel mi, kontrol eder misiniz?

Sevgilerimle, hayırlı ramazanlar...

Radish_Master

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Java Sürümüm Güncel Fakat Ekran Kartım Değil

Hayırlı Ramazanlar