Minecraft 1.10: The Love and Hugs Update - Barışçıl Minecraft?

Siz ne düşünüyorsunuz?

• Kaldırılmalı.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Tutmaz.

• Türkiye'nin düşüncesi değişebilir.

• Boşverin bunları.

• Kullanılan toplam oy
    7

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,

Bugün Youtube'de MaviRedstone olduğunu gösteren ve benim de 1 Nisan şakası olabileceğini düşündüğüm bir video gördüm. Bunun üzerine son çıkan snapshotu açmaya karar verdim.
Karşılaştığım ana ekrandan tutun içindekilere kadar şaşırdım ne olduğunu anlayamadım. Videodakini denedim olmadı, tıpkı düşündüğüm gibi. Sonra değişiklikleri keşfetmeye başladım. Bir süre kendim araştırdıktan sonra Mojang'ın sitesine girmeye karar verdim. Orada yazanlar oyundaki gibiydi. Atlayarak (uzun) metni okudum ve değişikliklerin bazılarını da denedim.
Ardından bu konuyu açmaya karar verdim biraz baktım konu yok, dedim açayım. Buraya tıklayarak aldığım ekran görüntülerine bakabilirsiniz. İsteyen gidip inceleyebilir.

Sitede oyunun barışçıl bir hal aldığı, artık yaralamanın olmadığı ve uzun süre üstünde çalıştıkları gibi şeyler yazıyor. Orijinal metin için sitesinden okuyabilirsiniz.

Bunun da 1 Nisan şakası olduğunu düşündüm ve bence bunun kalması Türkiye'de Minecraft hakkındaki kötü düşüncelerin kaldıracağını düşünüyorum.

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamamı ile gerçek .... Bu özellik sadece Türkiye için de kalabilirmiş aile bakanlığı yüzünden şuanlık bu kadar bilgi var fakat açlık barını bile silmişler creeperler gül düşürüyo :(

Sent from my iPhone using Tapatalk