Minecon aldım gelmedi Lütfen İçeri girip bir bakın !!!!! D: D:

Nerde Yanlışlık yaptım ? :(

• Farklı biryerden aldın o minecona ait değil

Kullanılan: 12 85.7%
  • farklı eposta ile kayd oldun premium ile satın aldığın yerdeki emailler aynı olmalıydı

Kullanılan: 2 14.3%
  • Aklıma bUnLAR GELDİ YORUMA YAZIN LÜTFEN BAŞKA BİR HATAM VAR İSE ://///

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    14

EmoKinG07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
help help Minecon cape alacaktım siteye girip login yaptım serverinede girdim premium aktivasyon alacaktım ödeme seçeneklerinde tipeeestream bi site vardı oraya tıkladım 10 dolarmı neydi verdim paraya falan filan login yaptım tekrar aktivasyon yok dedi pre aktivasyon almayua çalışırken tipeeestream sitesine atıyo ordan kredi kartlarımı falan yazdım hala aktivasyon yok diyo mailme baktım [mailim ile girmiştim ve satın aldım o mail ile] Baktım bişy gelmiş işte tıkla falan diyo tıkladım tipeeestream yine bi sayfa açıldı ama o değil işte Username altında pre adım ödeme seçeneği altında visa master card fln flan açıklama altında açıklamam ama bi oyuna girdim çok cape giriyom minecon siteye not premium diyo iyide ben premium aldım premium alırken tipeeestream sitesine attı orda userrname fln fln vardı giridim işte verdim parayı hala aktivason yok diyo delircem ben yardım edin 30 tl verdim !! cape gelmedi !!!!!!!! of ccapeimi atcam söylene oderece lütfen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! D: D: D: D: D:
Şimdi göstereyim resimleri aldığım site

şİMDİ GİRDİKTEN SONRAKİ !!-

Arkadaşlar girdikten sonra get premium satın alırken ona girdim

İşte seçince ödeme yolunu şu çıkıyo

arkadaşlar oranın linkide https://www.tipeeestream.com/marco anderson/donation
neyse beyler böle bunu aldım

Sonra böle biyer çıkıyor şte maileme bakınca this page basıyom bura çıkıyo resime bakın

iŞTE BURA ÇIKIYO :/ pelerinde gelmiyor yardım !!! D: !:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:o:o:pof::pof::pof:

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
rip hesabı kaptırmışsın adamlara fake o :/

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Nasıl dolandırılırsınız konun için teşekkürler geçmiş olsun bu arada

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
minecon cape almak için minecon etkinliğine gitmen lazım

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
"Minecon aldım"...
Minecon, Minecraft hayranları için yıllık düzenlenen bir etkinliktir.
Pelerinler etkinliğe katılanlara, Mojang geliştirme ekibinde olanlara ya da ün salmış YouTuberlara/Twitch Yayıcılarına verilir. Ya da "Optifine" kullananlar sistesinden satın alırsa (sadece Optifine kullananlar görebilir ama).
Lütfen şu "bedava" şeylere inanmayın. Sonra hesabınızı, gizliliğiniz kaybediyorsunuz.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gel bir kadeh süt açalım @EmoKinG07 . E5'e çıkalım para kazanalım ve ikimize Premium alalım.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
"Minecon aldım"...
Minecon, Minecraft hayranları için yıllık düzenlenen bir etkinliktir.
Pelerinler etkinliğe katılanlara, Mojang geliştirme ekibinde olanlara ya da ün salmış YouTuberlara/Twitch Yayıcılarına verilir. Ya da "Optifine" kullananlar sistesinden satın alırsa (sadece Optifine kullananlar görebilir ama).
Lütfen şu "bedava" şeylere inanmayın. Sonra hesabınızı, gizliliğiniz kaybediyorsunuz.
"Bedava" değil. Adam para vermiş :C

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konudaki anlatım şekli cidden muazzam.Heleki başlığı okuduğumda kendi kendime "Minecon etkinlik değil miydi?" dedim.Geçmiş olsun. Mâlesef çoğu kişi bedava mezar bulsa atlayacak.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konudaki anlatım şekli cidden muazzam.Heleki başlığı okuduğumda kendi kendime "Minecon etkinlik değil miydi?" dedim.Geçmiş olsun. Mâlesef çoğu kişi bedava mezar bulsa atlayacak.
Bedava değil para ödemiş. Düzgün okuyamamışsın :)

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
işin komik tarafı, sitede bedava yazıyor. bizim arkadaş para ödemiş

ZorinTRreborn

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Pleb olmanın zararları* :(

Kandırılmışsın dostum :( Pelerin sadece