Mine OF Duty 2 Savaş Başlıyor (Size kırgınım)

incicibirisi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunu creative de unuttum T harfine basıp /gamemode 2 yazarsanız rahatlıkla oynaya bilirsiniz çok özür dilerim...

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Düz harita da yapman biraz amatörce olmuş.Düz harita da istiyorsan düzlük alanı saklayabilirdin.

roserco2333

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
keske indirmeseydim hic bise yok ki bi kolu indiriyoruz

Maelestorm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kardeş bu biraz kısa olmuş 1. bölümünüde oynadım 1. bölüm daha güzeldi... 3. bölümü isterim ama lütfen uzun yap ama beni yanlış anlama...tamam binalar güzel gizli kapı güzel ama ondan sonrası saçmalaşıyo :) yinede emeğe saygı tebrikler

incicibirisi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş bu biraz kısa olmuş 1. bölümünüde oynadım 1. bölüm daha güzeldi... 3. bölümü isterim ama lütfen uzun yap ama beni yanlış anlama...tamam binalar güzel gizli kapı güzel ama ondan sonrası saçmalaşıyo :) yinede emeğe saygı tebrikler

Tabi kardeşim düşünceleriniz benin için önemli böyle bi görüş ileri sürdüğün için ben asla yanlış anlyacak bir insan değilim haritamın kısa olduğunu kabul de ediyorum :) Ama mesela ben o başladıgınız ev için bile 1 saat felan uğraştım şu tahta baltayla yapılan inşatı öğrensem daha iyi olucak ders videoları izliyorum öğrenince süper haritalar cıkıcak merak etmeyin :)

incicibirisi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam doğru söylüyor The Robotic konusuna bile hiç yorum eleştiri gelmedi nerdeyse emeğe saygı az bi güzeldi yazsanız bile iyidir

tabii ki kardeşim haklısın biz bu işten para kazanmıyoruz ama sizin en en azından bir güzel olmuş teşekkürler demeniz yeterli oluyor ama şimdi oynayıp direk bilgisayardan silenler var sonra diyorlar ki neden kimse map yapmıyor :)