Mine-İmator Türkçe İndir

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Biraz daha düzgün anlatsan..
İndirdiğiniz txt dosyasını değiştirdikten sonra adını "english" yapın yoksa çalışmaz.
Edit: İnceledim ve Türkçe karakterler kullandığını gördüm. Bunlar programda görünmüyor. Ve sanırsam Google Translate'den çevirdin çünkü çeviriler yanlış ve devrik. Ayrıca 20/1 bile çevirilmemis. Bence paylaşmamalıydın.

Son düzenleme:

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Biraz daha düzgün anlatsan..
İndirdiğiniz txt dosyasını değiştirdikten sonra adını "english" yapın yoksa çalışmaz.
Edit: İnceledim ve Türkçe karakterler kullandığını gördüm. Bunlar programda görünmüyor. Ve sanırsam Google Translate'den çevirdin çünkü çeviriler yanlış ve devrik. Ayrıca 20/1 bile çevirilmemis. Bence paylaşmamalıydın.
Hay anasini satayim bir seyide elestirme en kotusunden fena degil de icimi karartin he... Adam bi emek harcamismi evet... Her emek degerlimidir evet ... Herseyede kotu denirmi be arkadas ... Rica Ediyorum

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu forumda onlarca emege saygısı olmayan var beni mi buluyorsun? Eger amacım asagilamak olsaydı begenmedim der geçerdim. Denedim ve gördüklerimi yazdım. Gaza gelip çevirmeye baslayinca 10 dkda bunun 3 katı yer çevirdim. Böyle emeğe saygi gostermem ben.

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Bu forumda onlarca emege saygısı olmayan var beni mi buluyorsun? Eger amacım asagilamak olsaydı begenmedim der geçerdim. Denedim ve gördüklerimi yazdım. Gaza gelip çevirmeye baslayinca 10 dkda bunun 3 katı yer çevirdim. Böyle emeğe saygi gostermem ben.
Bak ... Amacinin asagilamak oldunu soyledigimi hatirlamiyorum ama bak ... Bende yorum yaparim yani elestiri herkes yapar ama sen oyle bir dille soyluyorsunki insan uzuluyor ... Hani ben kalp kirmak icin elestiri yapsam cidden sert sozlerle yapiyom sadece buna dikkat et diyorum ... Kotu bile olsa eh yani de ... Sonucta bunu yapan insan ... Hem tum insanlar yanlis yapar yalanmi ? Hatalar olur mesela onlarida kabul etmek lazim hani alinma uzerinede bazen cidden hata yapiyon goruyom ve sen bazen cidden farkettigin halde savunuyon ... Hata ise hata birak kabul et n.olucak yani ... Bu arada bak diyorsun boyle emege saygi duymam ... Bir pixelart dusun 500 bloctam en onemli 10 block yok ... Resim bozulur ne kadar kotude olsa eklenir yani ... Ben senden sadece rica ettim hani biraz uzmeden soyle

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bak ... Amacinin asagilamak oldunu soyledigimi hatirlamiyorum ama bak ... Bende yorum yaparim yani elestiri herkes yapar ama sen oyle bir dille soyluyorsunki insan uzuluyor ... Hani ben kalp kirmak icin elestiri yapsam cidden sert sozlerle yapiyom sadece buna dikkat et diyorum ... Kotu bile olsa eh yani de ... Sonucta bunu yapan insan ... Hem tum insanlar yanlis yapar yalanmi ? Hatalar olur mesela onlarida kabul etmek lazim hani alinma uzerinede bazen cidden hata yapiyon goruyom ve sen bazen cidden farkettigin halde savunuyon ... Hata ise hata birak kabul et n.olucak yani ... Bu arada bak diyorsun boyle emege saydi duymam ... Bir pixelart dusun 500 bloctam en onemli 10 block yok ... Resim bozulur ne kadar kotude olsa eklenir yani ... Ben senden sadece rica ettim hani biraz daha az kirici ol

Peki tamam, fakat bu onun yaptigi ilk sey degil ki, hazirladiği özensiz ve gereksiz rehberler, şu meşhur UFO'su, yalan yanlış bilgilerle başlık açıp doğru diye 40 saat insanları ikna etmeye çalışması var. İstersen link de atarım yalan değil bunlar. İlk olsa tabii ki sert eleştirmem ama ilk değil.

serkant

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Www.livesc

Samsung Galaxy S3 ile Dünyanın Herhangi Bir Yerinden Uydular Aracılığı İle İlgili Foruma Gönderildi...

Coolkinq12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Google translate 1 kere bile kullanmadım+
Çevirmeye çalışıyorum. Hatalarım varsa söyleyebilrisin[DOUBLEPOST=1403898791,1403898676][/DOUBLEPOST]
Peki tamam, fakat bu onun yaptigi ilk sey degil ki, hazirladiği özensiz ve gereksiz rehberler, şu meşhur UFO'su, yalan yanlış bilgilerle başlık açıp doğru diye 40 saat insanları ikna etmeye çalışması var. İstersen link de atarım yalan değil bunlar. İlk olsa tabii ki sert eleştirmem ama ilk değil.
Ben hesabı paylaşıyorum o ufoyu ben yapmadım bi kere

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
"Ziyaret et Bilmem kimin profilini" bu çeviriyi kendin yapmissan ceviri yapma bir daha.