Mine İmatör ile video kaydetme

Covpomen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar ben mine imatörde animasyon yapıyorum ama kaydedemiyorum bişeyler yapıyo renderliyo ama kaydetmiyo arıyom arıyom bulamadm nasıl kaydedetcem ?

Şimdiden Teşekkürler...

alper bulut

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sol üstte (simgesi disket şeklinde onların üstüne gelirsen bulursun...)Save as movie var ona tıkla çıkana evette ordan bir pencere çıkçak microsoft video de sonra tamama bas

Sonra senin animasyonun kasa kasa oynatılcak bittikten sonra artık kayıt olmuştur..

Covpomen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ya tmm ama kaydetmiyo bu programla uyumlu değil diyo ? ona ne yapcam her şey tmm ama videoyu açmıyo

Covpomen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
şimdi dediğin gibi yapıyorum ondan sonra kaydediyo videoyu açtığımda format la uyumlu değil mi ne bir şey diyo videoyu açmıyo

alper bulut

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Microsoftu seçme sorun çözülmüştür :D
olmassa
bilgisayarının video oynatıcısını güncelle öyle yap benim başımada bu sorun geldi

Covpomen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tamam :D zatn şu an bir şey seçtim baya bi uğraştı İnşallah sonuç verir bu arada Bayramın Mübarek Olsun :)

Covpomen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yaw abi video oldu ama siyah beyaz bu ne yaaa :D

Covpomen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
denedim olmadı
her haltı denedim :D bu arada bnmki windows 8 ondan kaynaklanabilir mi ?

alper bulut

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Evet sorun bu işte benim bilgisayarda win 8 oldu bi ara hiçbir şey çalışmadı sana tavsiyem WİN7 yükle bilgisayarındaki tüm sorunlar yok olur :D

ama win8 de ısrarcıysan Windows media playerin son sürümünü yükle başka söyliğeceyim yok..

Covpomen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yaa ama yaa :D ben tatildeyim babamın pcsi bnm asıl pc zaten win7 bu win8ide boşuna yapmışlar gibi bşey artık hayallerim mahvoldu :( :(