Metin2 Oynuyorum...

Arrow

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
lole çakma diyorsunuz da tüm moba türü oyunlar böyledir zaten

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beraber pvp oynayabilriz, hem öğretirim hemde eğleniriz.
Çok iyi olr :p
metin 2 ile league of legends karşılaştırman aşırı saçmalık ve hala şu lol dotanın çakması kafasından kurtulamayan var o zaman sizin kafanızla gidersek bütün mmorpg oyunları birbirinin çakması ve bana league of legends de çok feeder felan var diyen dotadaki cykalarıda unutmayalım

Seni ilgilendirmez zevkim,konuyu dağıtma

Konuyu dağıtma lütfen

Kutay_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bilgisayar şartları yüzünden açabildiğim oyundan biri de Metin2 :D 5 yıldır oynuyorum istersen yardımcı olabilirim.

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayar şartları yüzünden açabildiğim oyundan biri de Metin2 :D 5 yıldır oynuyorum istersen yardımcı olabilirim.

Evet olabilirsin (。◕‿‿◕。) bunu söyleyen saymadığımcı kişisin hiç biri yardım etmedi...

Kutay_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyunun güncellenmesini bekliyorum tr serverine en son 7 ay önce girmiştim.

Fatih the Wizard

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlk moba oyunu = DotA hocam, sonrası çakma yani. İlki neyden çakma olabilir?

metin 2 ile league of legends karşılaştırman aşırı saçmalık ve hala şu lol dotanın çakması kafasından kurtulamayan var o zaman sizin kafanızla gidersek bütün mmorpg oyunları birbirinin çakması ve bana league of legends de çok feeder felan var diyen dotadaki cykalarıda unutmayalım
DotA'da da feeder'lar var evet, ama feedlemek problem değil ki benim için oyunda. Sen Türkiye server'ının community'sini gidip DotA'nınki ile istediğin kadar karşılaştır. DotA'da 8 yaşında annene küfredenle karşılaşamazsın, çünkü 8 yaşında bir çocuk DotA'yı oynayamaz.

Ben LoL'e kötü demedim, ya da çakma da demedim. Hatta aslına bakılırsa baya da oynadım oyunu çünkü basitti, DotA'da uzmanlaşmaya verilebilecek vaktim yoktu. Ama LoL ile DotA'yı karşılaştırmak, herhangi bir fantezi edebiyatı kitabını Tolkien'in yani bu türün tanrısının kitaplarıyla karşılaştırmak gibi olur. Hangisinin hangisi olduğu anlaşılmıştır ^^

z0ringremory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Metin2 oynadığım en iyi MMORPG oyunudur. Ondan üstünü tanımam.
(ve Metin2 oynamaktan vazgeçti)

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Knight Online level siniri 80 iken zirveyi ceken MMORPG oyunuydu sahsimca. Simdi batirdilar. Metin2 de eskiden iyiydi. Wolf karakterinin gelmesiyle iyice icine ettiler. Baslamadan birak bence :)