Metin2´Mi Yoksa Gerçek Hayatmı

Hangi sunucuyu açmak daha uygun ?

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

HayatMucadelesi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
full olarak asla gerçek hayat yapamayız ama yinede benzetebiliriz 6 yıl yaparsak herkes çok abartılmış bulur.

Metin2TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben sana yardim ederim :) Metin2 Yaparsan eger[DOUBLEPOST=1438646825,1438646731][/DOUBLEPOST]Gerçek hayat yapman icin zaten skript gerekli fazla pl yok isine yarayacak

Ama metin2 de cok plugin var :)

HayatMucadelesi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben sana yardim ederim :) Metin2 Yaparsan eger[DOUBLEPOST=1438646825,1438646731][/DOUBLEPOST]Gerçek hayat yapman icin zaten skript gerekli fazla pl yok isine yarayacak

Ama metin2 de cok plugin var :)
Şuanda gerçek hayat yapıyorum ancak metin2 açabilirmiyim bilmiyorum ama gerçek hayat açmak daha uygun gibi sanki.[DOUBLEPOST=1438682874][/DOUBLEPOST]
Biraz terbiyeni takınsana sen. Belli ki arkadaş heveslenmiş, doğru düzgün yardım edeceksen et, etmeyeceksen de laf kalabalığı yapma.
Desteklediğin için teşekkürler.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Beyler gerçek hayat diye bir sunucu var , girdimi kimse çıkamıyor. Herkes eşit başlıyor ve aynı yaştan başlıyor çok güzel bir sunucu. Sunucu birde hardcore öldümü yeni karakter açamıyorsun.
(Yaptığım küçük espriyide anlayın)

HayatMucadelesi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler gerçek hayat diye bir sunucu var , girdimi kimse çıkamıyor. Herkes eşit başlıyor ve aynı yaştan başlıyor çok güzel bir sunucu. Sunucu birde hardcore öldümü yeni karakter açamıyorsun.
(Yaptığım küçük espriyide anlayın)
Anladım :D[DOUBLEPOST=1438683473,1438683428][/DOUBLEPOST]
Böyle konular açanı çok gördük bir tanesinin bile gerçekleştiğini görmedik, ya gerçekleşti de biz fark etmedik.
Böyle konular açanı çok gördük bir tanesinin bile gerçekleştiğini görmedik, ya gerçekleşti de biz fark etmedik.

Metin2 daha kolay olur bu arada
Bana destekleyeceğinize daha çok inadına sunucuyu açmim diye zorluyorsunuz sanki

flintandsteel_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
O kadar gerçek ki hayatımda ilk defa gerçekçilikte sınır tanımamış, gerçek dünyayı kare haline getiren bir gerçekçilik.
Sen bu projeyi hayata geçir, millet olarak kalkınırız, somalide çocuklar aç kalmaz.