Menü skripti (istek)

Goverman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkese iyi forumlar...
Sunucum için bir kaç özellik eklemek istiyorum. Mesela bir elmasa sağ tıkladığında bir menü açılsın. Menü açılınca içindeki zombi kafası üstünde bir fiyat yazsın örneğin: 'isim: Zombi kafası , Lore: 2000 para' Bu zombi kafasına tıklayınca bize gerekli permi versin. Daha sonra menüyü tekrar açınca fiyat değilde kullan yazısı gözüksün örneğin: 'isim: Zombi kafası , Lore:Kullanmak için tıkla'. Böyle bir şey yapabilir misiniz ya da yapılabilir bir şey mi ?

SercanGF

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
TAKİBE ALDIM BENDE BEKLİYORUM..

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Skripti bilmiyorum ama ChestCommands pluginini kullanabilirsiniz

Goverman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ChestCommands'ta 2 tane menü hazırlamak gerekiyor. 1. sinden permi satın alacaksınız 2.sinden kullanacaksınız. Bu yüzden böyle bir skript istiyorum daha pratik olduğu için :-)

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
ChestCommands'ta 2 tane menü hazırlamak gerekiyor. 1. sinden permi satın alacaksınız 2.sinden kullanacaksınız. Bu yüzden böyle bir skript istiyorum daha pratik olduğu için :-)
skript ve ikisini birden kullanabilirsiniz ? adam /menu yazdığında izni yoksa satın alma menüsü açılır, izni varsa komut iptal edilir ve /menu2 komutu uygulanır

Goverman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
skript ve ikisini birden kullanabilirsiniz ? adam /menu yazdığında izni yoksa satın alma menüsü açılır, izni varsa komut iptal edilir ve /menu2 komutu uygulanır
Dediğiniz mantıklı ama benim istediğim dönüşüm menüsü mesela. Menü açılınca içinde 10 tane item olucak. Her itemin altında fiyatları yazıcak, o itemlerden birini seçince artık fiyatı değil 'kullanılabilir' yazısı gözükücek.

hacker721

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş chest commands ta iki tane komut aynı anda yapılabiliyor :)

Skript için ise

on rightclick diamond named "<yellow>Menu ismi":
[tab]execute player command "/menu Menuismi"

Hatam varsa söyleyin skript hakkında