MedievalTÜRK - Ortaçağda Yaşam Mücadelesi Verin [1.7.2]

ılgınavcı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi maximun ip şeyini ayarlayın birdaha restart atmicam[DOUBLEPOST=1408530286,1408530097][/DOUBLEPOST]- Sorun Hayla Devam Ediyor google > bukkit > plugins > authme indirin onu kurun bu authme bozuk !!! -:sinirli: :domuz: TheKiwiBob Sunar :domuz:

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Girmedim ama sanırım ilk görev gardiyanın yanina git olması gerek :D

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saat 13:00 dan bu yana giriş yapmaya çalışanlar için çok özür diliyorum. Test etme imkanımız olmadığından böyle sorunlar çıkacağı belliydi fakat şimdilik hiçbir sorun yok. Rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server son derece güzel. Görevler , sistemler vs. Tam bir faction server'ı. Tabii bu benim sevmediğim bir şey mesela tek kişi claim atamıyoruz illa fact. Neyse ama uğraşılmış , emek verilmiş bir server. En azından bakmanızı öneririm. Dikkat!! LAPİS YOK!! :o :D

Edit: Seyis 2. görevinde hata var. Leather ve string sayılarını tam verdim kabul etmedi. İnek bulmak için o kadar uğraşmıştım :(

Son düzenleme:

JusticeWhip_

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu elestirmek için buradayim bi üye olarak.
Kimse gelip muhalefet olmasin muhattabim Canyo.

Sunucuya bi göz attim ilk girisimde sorun yasadım. Hata verdi sonra biri cikti öyle girebildim. Sonra kit secip gezmeye basladim. Mimarisi çok çok kötü malesef. Değirmeni gördüm bunu yapmasaydin keske dedim içimden. Pervanesi neredeyse değirmenden büyük. Pluginleri tam incelemedim nedense sunucu atti. Bir dahada girmedim ama giris mesaji felan degiştirilmeli. Sunucuya ilk girdigimiz yer kesinlikle gelistirilmelidir.

Selimgul

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu elestirmek için buradayim bi üye olarak.
Kimse gelip muhalefet olmasin muhattabim Canyo.

Sunucuya bi göz attim ilk girisimde sorun yasadım. Hata verdi sonra biri cikti öyle girebildim. Sonra kit secip gezmeye basladim. Mimarisi çok çok kötü malesef. Değirmeni gördüm bunu yapmasaydin keske dedim içimden. Pervanesi neredeyse değirmenden büyük. Pluginleri tam incelemedim nedense sunucu atti. Bir dahada girmedim ama giris mesaji felan degiştirilmeli. Sunucuya ilk girdigimiz yer kesinlikle gelistirilmelidir.
Mimarinin nesi kötü?

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir forum üyesi olarak bende eleştirmek için buradayım. Öncelikle sunucu ayın sunucusu şeçilmesi için yeterli değil. Emek var ancak, mimariler hoş değil. TF2 olması ayrı bir avantaj değil, dezavantaj. Eğer bir medieval faction sunucusu açıyorsan sadece faction olmalı. Sanki tf2 koyayım da gelen oynasın der gibi... Eklentiler güzel ancak gelen mesajlar değiştirilmeli. Teşekkürler. -Bertan Taskiran

KrzysiekLegia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server çok mükemmel tam bir survival görevler var lapis karşıtı grup için çok iyi bir sw herkezi bekleriz survival keyfi.

KrzysiekLegia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
dogru diyorsun böyle bir sunucunun türkiyede degeri bilinmiyor ama böylede iyiyiz 15 kişi küfürsüz bir şekilde oyun oynuyoruz sohbet ediyoruz o bize yetiyor