MedievalTÜRK - Ortaçağda Yaşam Mücadelesi Verin [1.7.2]

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dur dur dur dur. Aaaa sen çok önceden factionrpg sunucusu açan moderatör değil misin? İlk görevciden anladım :D Hatırlar mısın ben sürekli asistan olmaya çalışıyordum :/ Sonra bakıma girecek diye kapanmıştı :D O zamanlarda moderatörken bir konu açmıştın sonra izin aldım demiştin çok iyi hatırlıyorum ya. (Eğer iki saattir yazdığım özellikler eski sunucun değilse büyük yanlış :( )

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dur dur dur dur. Aaaa sen çok önceden factionrpg sunucusu açan moderatör değil misin? İlk görevciden anladım :D Hatırlar mısın ben sürekli asistan olmaya çalışıyordum :/ Sonra bakıma girecek diye kapanmıştı :D O zamanlarda moderatörken bir konu açmıştın sonra izin aldım demiştin çok iyi hatırlıyorum ya. (Eğer iki saattir yazdığım özellikler eski sunucun değilse büyük yanlış :( )
O senmiydin harbiden :D Hatta skype'ında ekli olması lazım bir baksana Alperen Taşkolu eklimi =.=

Selimgul

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar fazla abartıyorsunuz. Alt tarafı IP vermedi hadi 1 ay sonra için açsa neyse ama yarından bahsediyoruz. şu an 19.08.2014 saat 21:47 ve sunucu IP'si 20.08.2014 saat 13:00'da verilecek yani bu kadar abartılacak bir şey yok altı üstü 14 saat falan. Yok IP verilmemiş yok şöyle yok böyle lütfen artık yazmayın. Şahsi sorunlar varsa lütfen özel mesajla çözün. Teşekkürler :)

KrzysiekLegia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Valla lapis siz edit siz bi sw yi özledim sw dedigin kadar iyi olursa en son 4 yıl önce oynadıgım turnuva73 ün açtıgı owl craft gibi olur çok sevinirim

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Adam her şeyi tek başına yapıyor şu saatte falan aç demeyin. Ne zaman açarsa açar.

Sabırsızlıkla bekliyorum.

SeRoi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aynen maximun kayıt diyor bende ilk kez girdim sanirim registerde bir sorun var

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Hala aynı hatayı mı alıyorsunuz?[DOUBLEPOST=1408529458,1408529368][/DOUBLEPOST]+Sorun düzeltildi.