Medieval House

Marluck

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar yapmış olduğum Medieval evi sizlerin görüşüne sunuyorum. Bu bağımlı olmadan yaptığım 2.Medieval çalışmam.(Bağlı olmadan derken ilk Medieval çalışmamı internetten baka baka yapmıştım mantığını öğrenmek için) Bu konuda daha yeniyim.Eleştirilere açığım.Texture Pack:Honeyball 64x (Forumda Texture Pack bölümünde var)
Beğendiyseniz Bir Beğeniyi Hor Görmeyin
EDİT: Pencere detayları ve birkaç detay daha eklendi.
EDİT #2: Shaders Mod + LB Photo Realism ile çekilmiş fotoğraflar eklendi.
RESİMLER:

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel ama pencere detayları sade kalmış alt katta küçük olunca tombul gözüküyor.

Feronia

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alt taraf küçük ama yinede güzel yapmışsın :)

EgitimSart

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Forum Exe'de bunun yapımını detaylı olarak anlatıyor bende yapmıştım sen sadece bir kaç ekleme yapmıştın dekorasyon bile aynı.

Ekleme: ALT TARAF AYNISI.

Marluck

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Forum Exe'de bunun yapımını detaylı olarak anlatıyor bende yapmıştım sen sadece bir kaç ekleme yapmıştın dekorasyon bile aynı.

Ekleme: ALT TARAF AYNISI.
Eğer bana [Ç]alıntı yapmışsın diyorsan yapmadım.VE o konuyu da şimdi görüyorum alt kata gelecek olursak sanırım konunun başını okumamışsın ilk medieval çalışmamı baka baka yapmıştım dedim.Alt kat orda öyleydi.Bende uğraşmak istemediğim için böyle yaptım.Link verdiğin arkadaşta o siteden bakmış ve sadece 2 değişiklik var. Okey? :D[DOUBLEPOST=1369938013,1369765590][/DOUBLEPOST]Günceldir.

Marluck

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel Gayet başarılı bir çalışma Eğer 2.defa mediaval house yapiyorsan durumun iyi kendini geliştirebilirsin ancak Mesut un dediği gibi Pencereler felan biraz sade kalmiş
Teşekkürler bir dahakine biraz daha detay ekleyeceğim.(Konu Güncellendi çaktırmayın.)[DOUBLEPOST=1370203121,1370094578][/DOUBLEPOST]EDİT: Pencere detayları ve birkaç detay daha eklendi.

Marluck

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu başını okumadın galiba:D Honeyball 64x(Forumda var)