MCTRGaming 1.7.2 Faction Görev&PvP&Ekonomi&mcMMO&TNT

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

bolu_beyi

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
TheCampingRusher ' i severek izliyorum bende böyle bir server acicaktim tamda :D
Senin sw de oynamayi bekleyiorum ama port olmadigi icin girmiyorum .S

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
TheCampingRusher ' i severek izliyorum bende böyle bir server acicaktim tamda :D
Senin sw de oynamayi bekleyiorum ama port olmadigi icin girmiyorum .S
Sorununuzu çözmeye çalışacağım.Bu arada sitemiz aktif!!! www.mctrgaming.com[DOUBLEPOST=1390487502,1390464413][/DOUBLEPOST]
Normalde factions sunuculara ilgi duymam fakat tanıtım ve bir önceki sunucunuzun verdiği güven ile factiona biraz ilgi duydum . Açıldığı gibi deneyeceğim :) Elinize sağlık :)
Teşekkürler. Sunucu 30 Dakika İçerisinde Online Olacaktır.

Zengh

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya birisi benim adımla kayıt olmak gibi bir incelikte bulunmuş sanırım çünkü zaten yeni açıldı ve ben kayıt olduğumu hatırlamıyorum, neyse skype üzerinden konuyu bildirdim ve bir de destek ticketi yolladım. İsim değiştirme durumum premium oyun dolayısıyla yok, zaten olsa da değiştirmek istemem. Umarım kısa sürede ben de bir giriş yapıp oyun oynayabilirim.

Hepinize iyi oyunlar.

elcihad

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
java.net.ConnectException: Connect Refused: no further information: faction.mctrgaming.com/78.143.39.40:25565 kardeş swye girerken bu hatayı alıyorum ne yapmam gerekiyor? Dün girdim. Güzel güzel oynadık. Bir ara çıktım. bikaç saat sonra tekrar gireyim dedim bu hatayı aldım hep.

ylmzzkn1000

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server gerçekten çok güzel başarınızın devamını dilerim.Ama oyuncu sayısını artırmak için tanıtımlar yapılmalı. ^_^:alay:

Ayrıca Server bakıma felanmı alındı dün öğleden beri kapalı çünkü ? :olgun::ha: