MCTR / VIP Çekilişi / FactionPVP / Boss / Repair / Görev / HG-KitPvP / (Play.McTurkiyeCraft.Com)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Keşke multiverse değil de bungeecord kursaydınız bu yüzden baya kit sorunu var olmadı serverlerde deri set taş kılıç (başlangıç kiti) geliyor ama sunucu çok güzel bayılıyorum ben creativesine ve saklambacı ikisi favori oyunum[DOUBLEPOST=1404465189,1404465089][/DOUBLEPOST]Ekleme: Eğer lapis olmasaydı factions bölümünde de oynardım...
zaten BungeeCord delimisin öyle hub servermı olur zaa :D

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beni kandıramazsın sunucu yapısından hemen anlıyorum hem /server diye bir komut yok :)
kardeşim ağzımı açmak istemiyorum bungeecord dan /server komutunu kapattım sen biraz cahilsin[DOUBLEPOST=1404478006,1404477348][/DOUBLEPOST]yada bu işlerde yenisin gel Teamviewer göstereyim 1 TANE 57 GB RAM 1 TANE 28 GB RAM 1 TANE 32 GB RAM SUNUCU Var.

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim ağzımı açmak istemiyorum bungeecord dan /server komutunu kapattım sen biraz cahilsin[DOUBLEPOST=1404478006,1404477348][/DOUBLEPOST]yada bu işlerde yenisin gel Teamviewer göstereyim 1 TANE 57 GB RAM 1 TANE 28 GB RAM 1 TANE 32 GB RAM SUNUCU Var.

Bence cahil olan sensin bende bungeecord dan kapatmayı biliyorum ama aldığım mesaj yetki hatası böyle bir komut bulunamadı değil :)

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence cahil olan sensin bende bungeecord dan kapatmayı biliyorum ama aldığım mesaj yetki hatası böyle bir komut bulunamadı değil :)
ya sen harbiden cahil çıktın inanmıyorsun değil mi ? BUNGEECORD SERVERIM ! yeter artık kirletme güzel konumu defol git sen cahilsen ben napayım
SEN EN IYISI SKYPE GEL : MCTRDESTEK

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya sen harbiden cahil çıktın inanmıyorsun değil mi ? BUNGEECORD SERVERIM ! yeter artık kirletme güzel konumu defol git sen cahilsen ben napayım
SEN EN IYISI SKYPE GEL : MCTRDESTEK

Sunucu için o kadar güzel yazdım sadece bungeecord değil dedim ve yaptığına bak :) Sunucun oynamaya bile değmezmiş :)

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu için o kadar güzel yazdım sadece bungeecord değil dedim ve yaptığına bak :) Sunucun oynamaya bile değmezmiş :)
sana diyecek laf bulamıyorum adamı çıldırtıyorsun dostum...[DOUBLEPOST=1404539831,1404504841][/DOUBLEPOST]up[DOUBLEPOST=1404559595][/DOUBLEPOST]Serverime Reklam Atanlar Atmayınız ! Emekle Yaptığım Oyuncuları Çalmayınız !

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
iyi bir iş çıkarırsanız neden olmasın :) yetkili alımı için : mctrcraft.com üzerinden gerekli bölüme açın biz değerlendiririz
Gelip bana yetkili alımı yok diyosun skyblockta veriyim diyon burda gelip tanışmadığın birine değerlendirebiliriz diyosun.Bu kadar mı değersizim ? O gün ben acıyıpta söylemeseydim tüm bugları sence birisi gelip söylermiydi ? O buglarla ben kaç sw yi batırdım biliyonmu?

{••°±°••}

Epona

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler Servere giremiyom Neden

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler Servere giremiyom Neden
yeni alan adı alıyoruz.[DOUBLEPOST=1404645516,1404642108][/DOUBLEPOST]IP Adresi Değişikliliği Olmuştur. IP : MCTR.RIONBILISIM.ORG[DOUBLEPOST=1404647573][/DOUBLEPOST]konudaki ip güncellendi

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yeni IP: MCTR.RionBilisim.Org

!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...