MCTR Krallık Savaşları 5 Yeni Class 1.7.2 2.Sezon Başladı

Server Sizce Nasıl

• Güzel

Kullanılan: 45 50.0%
  • Birkaç Düzeltmeyle Harika Olur

Kullanılan: 24 26.7%
  • Kötü

Kullanılan: 21 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    90

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

2.Sezon başladı.Yeni konuya gitmek için tıklayın.
1-Sunucu Sürümü 1.6.4 Olacaktır[1.7.2'ye Minimap Versiyonu Gelince geçeceğiz]
Minimap'la Ne Alakası Var?

Sunucumuzda Minimap İle Daha Rahat Yolculuk Edebileceksiniz.Biz Size Minimap Save'sini Vereceğiz.Minimap Hakkında Daha Detaylı Bilgiye Açılacak Forumumuzdan Ulaşabilirsiniz.
2-Slot Sayısı Başlangıçta 50 Olacaktır.
3-Server Nitradodan Alınacaktır.
4-Online Marketimiz Bulunacaktır.
5-Oyuna Özel Forum Bulunacaktır.

Oyuna Başlarken Sizi 3 Ayrı Class (Sınıf) Karşılayacak.Bunlar Korsan,Vatandaş Ve Tüccar'dır.Oyundaki Amacınız Neyse Ona göre Seçmenizi Öneririm Çünkü Sadece 1 Kere Seçebileceksiniz.Ayriyeten Oyundaki Savaşları Tekdüzelikten Çıkarmak İçin Yeni Savaş Aletleri Ekledik.Bunları Birazdan Açıklayacağız.

CLASSLAR :

CLAİMİ SADECE CİFTCİLER ATABİLİR.TARIMI SADECE CİFTCİLER YAPABİLİR.
NOT: Sadece 1 Adet Hesap Açıp Sadece 1 Defa Class Seçebilirsiniz.Lütfen Benim Classımı Degiştir Gibi İsteklerde Bulunmayınız.
Not: VIP Bilgileri İçin /spawn Kısmına Gidip Okuyunuz.
VIP Satislari Sadece Skype : pxjasius Üzerinden Gerçekleşir.

Lütfen Oyun Devamlılığı İçin VIP Alın Veya Bağış Yapın.

KRALLIK:Başında Krallık Paketlerinden Birini Almış Birinin Yada Oyunda 1 Kere Yapılacak Turnuvayı Kazanmış Kişilerin Yönettiği Bölümdür.Krallık Paketlerine Birazdan Bakacağız.Krallıklara Başta Söylediğimiz Gibi Sadece Vatandaşlar Girebiliyor.Krallıkların İçinde Normal Günlerde Pvpler Kapalı Olacaktır.Haftasonları Açacağımız Pvp Sayesinde Krallıklar Birbirleriyle Savaşacak veya Korsanlar veya Gezginler Yağma Girişiminde Bulunacaktır.

Krallık Paketi:
1-Forumda Krallığa Özel Bölüm.
2-Oyunda Krallık Şehri
3-Kral Tagı
4-Vatandaşları Krallığa alacak Yetki(Takım Plugini)

NOT:EKLEME YAPILACAKTIR.
NOT2:Oyun Açıldıktan 2 Hafta Sonra Yapılacak Turnuvayı Kazanana Krallık Paketi Verilecektir.

PİRAMİT : Oyunda parkur tarzı yapıdır.Bitirene Ödül Mevcuttur.Ödüller 2 Güne Bir Yenilenecektir.(Her Yamada Parkur Labirent Tarzı Yapılar Eklenecektir.)

Yardım : Oyuna Başlayacağınız Bölümdür.Dikkatli Okumanızı Tavsiye Ederiz.

Köy : Vatandaş'ın Tutorial Kısmıdır.Oyundaki Köyler Sadece Minimapta Gösterilir.

Liman : Korsan'ın Tutorial Kısmıdır.

Krallıklardan Biridir.Oyunda Başlangıç İçin 4 Krallık Vardır.

Krallıklardan Biridir.Oyunda Başlangıç İçin 4 Krallık Vardır.

Ticaret Şehri (Spawn) : Ortak Şehirdir.Kralı Yoktur.Ticaret Yolu Bu Şehirde Başlar.

GEREKLİ BİLGİLER:
1-Krallıklardaki,Köylerdeki,Ticaret Şehirlerinde Ev Ve Dükkanlar Oyuncular Alabilir.Yol Kenarlarına Pazar Kurulabilir.
2-Haftada Bir Oyun Bakıma Alınır Yeni Yapılar Ve Yeni Özellikler Eklenir.
3-Dilek,Şikayet,Öneri İçin Konu Altına Mesaj,Özel Mesaj,Skype : pxjasius tan ulaşabilirsiniz.

V1.1 Yamasında Gelen Yenilikler

*/ticaret Komutu İle Büyük Ticaret Sehrine Gidebilirsiniz
*/yardim Komutu İle Oyuna İlk Basladiginiz Yere Gidebilirsiniz.
*Açıkların Kapanması
*5 Adet Gemi Eklenmesi
*2 Adet Ada Eklenmesi
*Özel Eşya Craftlarının Paylaşılması (www.mctrgaming.com)
*Beta Sürümün Bitmesi

V1.2 Yamalarına Konuyu Yeniden Göz Gezdirerek Ögrenin
Krallıklarda PvP Açıldı

@sleepypixxel

Son düzenleme:

yakup356123

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Güncel! Harika bir server!Olacak açılmasını heyecanla bekliyoruz.Sanırım bu hafta içinde açılacak.

AN1M4

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alım Olursa Hemen İlk Beni Arayın Zaten Skypem Sizde Var. FGSFDSFSGSDFASGFAASFfagdsaDFSA
Emek Server Açılmasını Heyecanla Bekliyorum

yakup356123

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
sanırım 2 rehber bir mod alımı olacak tanıdıklardanda bir admin alabiliriz ama tabi tanıdıklardan başvuru yapsanızda kabul etmiceğiz adminlik konusunda

AN1M4

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben roywbraynın skypesinde ekliyim onunla aradfa sırada konuşuruz

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler istek ve server hakkındaki görüşlerinizi bildirebilirsiniz forum 2 gün sonra online

ZoiMac

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverin Güzel Olacağı Belli. Size Birkaç Sorum Var: 1. Sadece Gezginlermi Claim Atabiliyor. 2. Gezgin Göcebe Yaşamak Demek Ama Gezgine Claim Hakkı Vermişsiniz? Yani Bana Göre Gezginin Tagını Başka bir şey Yapmanız Daha İyi Olabilir.

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rol dönüyorsa kesinlikle oynarım.
Evet rol dönüyor olacak /me komutu olacak[DOUBLEPOST=1387794708,1387794571][/DOUBLEPOST]
Serverin Güzel Olacağı Belli. Size Birkaç Sorum Var: 1. Sadece Gezginlermi Claim Atabiliyor. 2. Gezgin Göcebe Yaşamak Demek Ama Gezgine Claim Hakkı Vermişsiniz? Yani Bana Göre Gezginin Tagını Başka bir şey Yapmanız Daha İyi Olabilir.
evet sadece gezginler claim atabilecek dediğin gibi gezgin ' in tagını değiştirebiliriz görüşlerin için teşekkürler