[★]Mcautopia[★]Herobrine Geri Döndü[★]FactionWars[★]Plotme[★]Yeni Moblar (Vampir vb)[★]

alesisler

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Sunucu Adı : McAutopia
Sunucu ip : mcautopia.minecraft.gs
---------------------------------------------------------------------------------------------

Serverimiz Uzun Süredir Açıktır. Faction/Pvp Serverdır.Diğer Ayrıntılar İçin
Aşagı Tarafa inin
ALIM YOKTUR
-----------------------------------------------------------------------------------
IP Adresimiz : mcautopia.minecraft.gs
-----------------------------------------------------------------------------------

[Kurucu] ERMAN
[BaşAdmin] Mert
[Admin] Askabani
[Moderatör] Scatos
[Moderatör] Mr_Hedra
[Mimar] Can
TARAFINI SEÇ
Steve:Notch sana sesleniyorum herobrine geri döndü.

Notch:Evet bu doğru herobrine geri döndü ve yalnız değil.Klanını kurup onunla mücadele etmeye başlamalısın
Steve:peki ben bunu nasıl yapabilirim ayrıntılı bilgi verir misin?
Notch:Tabiiki anlatmaya herobrine ile cehennemden kaçan yaratıklardan bahsetmek istiyorum.Sana karşı durucak 3 tane mob var;
Ghost (Ruh):
Bu yaratık en karanlık gecelerde ve güneşte senin ruhunu cehnneme götürmek için bekliyor.Seni bir kere gördükten sonra peşini bırakmaz.

Vampir:
Bu yaratığı sadece 3 şey öldürebilir Güneş Işığı ve Kalbine Saplanan Tahta Kazık(tahta kılıç)Bu yaratıklarla baş etmek için ekstra yemek tahta kılıç ve biraz sarmısak gerekicek.

Colorex:
BU yaratık diğerleri kadar korkunç olmasada arkadaşlarınla kesmek için güzel bir mob.Bu mob kılıcının rengine bürünür

Ve Hayatında görebileceğin en tehlikeli şey HeroBrine
O beyaz gözlerşyle hep seni izliyor olucak en savunmasız anında sana saldırıcak ve en korkulu rüyan olucak

Steve:Ben bu zorlu yaratıklarla baş edemiyecek kadar güçsüzüm ne yapabilirim
Notch:En büyük çözüm klanını kurup gurup halinde dolaşmak diğer bir çözüm ise Tapınaklara sakladığım özel itemler. bir Tapınak:

Bu tapınakların içinde 4 çeşit item bulunur
Apple Of Death: Bu Altın Elma 20 block içindeki bütün mobları öldürür
Sword Of Lightling

Bow Of Teleporting:Ender incisiyle birleştirilen bu yay ok attığın yere ışınlanmanı sağlar
Ancient Sword:Bu kılıç Herobrine ın kanıyla dövüldğ elinde bu kılıç varken Herobrine yanına bile yaklaşamaz.
Steve:Teşekkürler ama bunların hiçbiri single playerde yok hangi serverde olduğunu ve server hakkında bilgi verirmisin
Notch:Tabii Serverin Adı McAutopia ve IP: mcautopia.minecraft.gs
Ve server Nitradoda Barındığı için Lag Sorunu Olmaz.Şimdi Sana Serveri Göstericem
Genel Spawn

İçinde Her İtemin Bulunduğu Market:

Spawndan Bir Kare Daha:

Orman:

Mesleğe Gçre Para Kazanma Yerleri:

Madenci Mesleği

Artı olarak serverde çok ucuza pazar serverde açık artırma ve piyango sistemi var .Serverin ne kadar güzel olduğunu anladın herhalde.

Yeniden Söylüyorum Tamamını Okumayanlar İçin
IP: mcautopia.minecraft.gs

Son düzenleme:

geteben

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ama varya sw 1.6.4 müş giremiyorum...

fedheden

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server Cant Reach Hatası Veriyor.. :@ :@

alesisler

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
güncel[DOUBLEPOST=1383929326,1383927155][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1383930526][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1383930838][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1383934115][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1383936384][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1383939770][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1383939824][/DOUBLEPOST]Süper Sw[DOUBLEPOST=1383945936][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1383983812][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1383989641][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1383990576][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1383991835][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1383992537][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1383994210][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1383995530][/DOUBLEPOST]güncel

alesisler

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Süper server tavsiye ederim çok iyi server[DOUBLEPOST=1384020947,1384019263][/DOUBLEPOST]güncel