mc.starturknw.com | Minecraft'ı Türkçe Yaşa | Skyblock Server | 1.7.x 1.8.x

Asertgg

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Skyblock Sunucusunun Ada Menüsü İngilişçedir Düzeltmeniz Yararınıza Olur |Minecraft'ı Türkçe Yaşa | Demişsinizde Ondan
Ardından Bazı Buildlerinizi Acemi Buldum
İyi Forumlar

Asertgg

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Resmi de Düzeltirsen !

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SKYWARS degiştirin cok acemi olmuş biraz builderinizi geliştirin millet bina dikiyor siz bu maplardasınız

aha bu lobi degiştirin birde map cok sade az önce bi girdim lobide lagdan atı beni havada doguyor zar zor kayıt oldum lobinizi bi degiştirin okadar para vermsiniz builderinizde geliştirin ii sunucuya benziyor tabi şu reklamcınız yoksa dün sunucuma geldi reklam yaptı adını hatırlamıyorum sunucum adı gamesturkiyepvp.

StarTurkMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
SKYWARS degiştirin cok acemi olmuş biraz builderinizi geliştirin millet bina dikiyor siz bu maplardasınız

aha bu lobi degiştirin birde map cok sade az önce bi girdim lobide lagdan atı beni havada doguyor zar zor kayıt oldum lobinizi bi degiştirin okadar para vermsiniz builderinizde geliştirin ii sunucuya benziyor tabi şu reklamcınız yoksa dün sunucuma geldi reklam yaptı adını hatırlamıyorum sunucum adı gamesturkiyepvp.
Sunucumuzda Reklamci yoktur. Ayrica CakmaLobi Evet Kotu Degistirecez!

Ayrica İse Yareamadiktan Sonra Detay Yapsak Nolur?
Skywars Degistirilicek

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzda Reklamci yoktur. Ayrica CakmaLobi Evet Kotu Degistirecez!

Ayrica İse Yareamadiktan Sonra Detay Yapsak Nolur?
Skywars Degistirilicek
Sunucumuzda Reklamci yoktur diyorsun sunucuma gelip reklam yapıyor Sunucumuzda Reklamci yoktur diyorsunuz geri keşke ss alsaydım.

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
ben sana bildirdim rehberlerin veya yetkilerinden birsi ise lütfen uyar lütfen ii forumlar
Birisini galiba başka bir yetkili söylemişti KeremBey galiba. O kişi olabilir hatta bazısı benim hesabımla girip sunuculara gidip ben adminim şeklinde reklam yapmış.
Sunucumuzda şu an mevcut reklamcı bulunmamaktadır.

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birisini galiba başka bir yetkili söylemişti KeremBey galiba. O kişi olabilir hatta bazısı benim hesabımla girip sunuculara gidip ben adminim şeklinde reklam yapmış.
Sunucumuzda şu an mevcut reklamcı bulunmamaktadır.
ben size bilgilendireyim yani 500 kişilik bi kapasiteniz var benim de 100 sende sunucu atın bende kalkıpta senin sunucunda benim sunucu adam cekmek mantıksız ve saygızlıktır yetkilileriniz kodrol ediniz lütfe gerekirse duyuru yapın lütfen ii geceler

StarTurkMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben size bilgilendireyim yani 500 kişilik bi kapasiteniz var benim de 100 sende sunucu atın bende kalkıpta senin sunucunda benim sunucu adam cekmek mantıksız ve saygızlıktır yetkilileriniz kodrol ediniz lütfe gerekirse duyuru yapın lütfen ii geceler
Lutfen Konuyu Uzatma

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Bundan sonra dikkat edeceğiz. Birdaha yaşanmaması dileğiyle. İyi oyunlar dileriz..

Beastswift

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çakma lobi de kaldım yardım edermisiniz