MC.PİKATURK.COM | Kredi-Mağaza / KUTU / RÜTBE / TILSIM / GÖREV / Her ayrıntıya kadar kaliteli!

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Burak, benim QuantumGamerTR bi sunucunu inceliyim. Eleştirimi yazayim.

@Breakthrough Muhterem Ali efenim vaktiniz varsa sende bir göz atsana bir arkadaşımın sunucusu. :)

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Survival sevmem.
Tarzım olmadığı için eleştiri yapmam etik olmaz.

burak55k

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu güncel, yepyeni yenilikler sizleri bekliyor!

Konu Güncel +

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aynı isimden başka bir sunucu daha olması kötü olmuş iki sunucuda bu şekilde çok problem yaşar bilginize.

burak55k

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynı isimden başka bir sunucu daha olması kötü olmuş iki sunucuda bu şekilde çok problem yaşar bilginize.
Dostum, aslında o sunucunun kapandığını sanıyorduk ki her halde tekrardan açılmış.
Fakat isim değişikliği var, orası network değil. Hub sunucu olduğumuzda oranın ismi yitirilecektir.
Teşekkürler.

HubOwner

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Agar io eklenmiş tebrikler böyle devam edin

burak55k

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu güncellendi!

Konu güncel ++

PusAt71771

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
aynı sistemler alıntı pluginler 'lan pluginleri biz editledik' diyen adminler sadece maplari yapıp çok emek diyenler hepsi aynı faction türkiye ölmüş 12 yaşındaki cocukta sunucu açıyor 20 yaşındaki büyük abide neden aynı olmuyor ? tecrübe. Sunculara giriyorum renkli renkli taglar sürekli işini dalgaya alan modaratörler nerdeyse tagında sunucudan daha çok iş var sürekli spamlayıp gülen event yapiyom warp event gelin diye modaratörler var işte arkadaş yenilik demiş ne yeniliği kendinize ait ne var söleyin şimdi kalkıpta mapler bizim pluginler bizim dicek ee wandla 3 komut yazdin diye map senin ee o pluginleri ne yaptın internetten indirdin ?? geçen parknw diye sunucu var adamlar warp sünger bize ait warp obsidyen bize ait diyorlar ben o maplari gördüm daha önce gidin bakın araştırın o mapler internette var

burak55k

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aynı sistemler alıntı pluginler 'lan pluginleri biz editledik' diyen adminler sadece maplari yapıp çok emek diyenler hepsi aynı faction türkiye ölmüş 12 yaşındaki cocukta sunucu açıyor 20 yaşındaki büyük abide neden aynı olmuyor ? tecrübe. Sunculara giriyorum renkli renkli taglar sürekli işini dalgaya alan modaratörler nerdeyse tagında sunucudan daha çok iş var sürekli spamlayıp gülen event yapiyom warp event gelin diye modaratörler var işte arkadaş yenilik demiş ne yeniliği kendinize ait ne var söleyin şimdi kalkıpta mapler bizim pluginler bizim dicek ee wandla 3 komut yazdin diye map senin ee o pluginleri ne yaptın internetten indirdin ?? geçen parknw diye sunucu var adamlar warp sünger bize ait warp obsidyen bize ait diyorlar ben o maplari gördüm daha önce gidin bakın araştırın o mapler internette var
öncelikle merhaba ben sunucunun kurucusuyum sunucudaki /kredi /magaza scriptleri bize aitir yapılar bizimdir yapılara laf ediyorsunuz ya yapımı 1 ayımızı aldı bilip bilmeden burdan konusmayın lütfen iyi günler

Yapılar kendinize mi ait?
evet bize aitir

Vitzer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, tanıtımınızı inceledim. Tanıtımı incelerken gözüme çarpan şeylerden birisi ise başlığa yazmış olduğunuz " Her ayrıntısına kadar kaliteli! " yazısı oldu. Öncelikle sunucu sistem ve özelliklerinin yeterli düzeyde olduğunu belirtmek istiyorum. Kalite konusuna gelecek olursak, bunu sizin yazmanız okuyucuya biraz farklı şeyler yansıtıyor. Kendimden örnek vermek gerekirse başlığı gördüğümde yüzümde ufak bir tebessüm oluştu. Evet, sunucunuzun kaliteli olabilir fakat kalite kavramını oyunlarda değerlendirecek olursa bunu oyuncuların belirlemesi gerekiyor. Başlıkta biraz abartı durmuş sanki. :)

Değinmek istediğim diğer bir konusu ise kullanmış olduğunuz yazı rengi. Tanıtımda kullanılmaması gereken renklerden birisidir sarı. Yerine göre kullanılabilir fakat kullanmış olduğunuz yerlerde okumaya çalışırken hem yoruldum, hem zorlandım. Çok fazla açık renkler yerine orta düzeyde renkler kullanmanızı tavsiye ederim. Başarılar.