mc.dragonborn.network Gerçek Emek Factions Sunucu | 1.8 | JackPot | Susuzluk | Boss |

TaylorGang

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Dragonborn Network Hub olarak açılması planlanan brightturk.com projesinin baştan farklı bir kadro ve sistemle kodlanmasıyla hayata geçmiştir. RuddeTR'nin de desteğiyle factions olarak başlayıp hub olarak devam edicektir. Daha öncede bahsettiğim gibi eklenicek olan bütün sunucular hazırdır. Tek beklentimiz öncelikle siz oyuncuların ilgisini üstümüzde toplamak farkımızla ve sizlere inanılmaz bir factions deneyimi yaşatmaktır. Sunucunun Sürekliliği ve kalitesinden ödün vermiyeceğimizden hiç şüpheniz olmasın!

SUNUCU GERÇEK EMEK SUNUCUSUDUR İYİ YERLERE GELMEK İÇİN EMEK HARCAMANIZ GEREKMEKTEDİR

Her 30 dakikada bir çekilir ve en çok bilet alanın en çok şansı olucak şekilde kazanan seçilir paranın tamamı verilir.

Okuyan Herkese Teşekkür ederiz, İyi Forumlar..
Okuyan Herkesi Beraber Kaliteli Vakit Geçirmek İçin Aramıza Bekleriz!!

İletişim Bilgileri:
TS3: ts.dragonborn.network
İP: mc.dragonborn.network / mc.brightturk.com
WEB: dragonborn.network

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
o kadar acımasız olmayalım :D rütbeler zor atlanılıyor. para biraz zor kasılıyor. devamı sunucuda mevcut gelip görebilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar ben talorgang birazdan bi sunucu yapıcam nasıl zorlaştırsam yani bilemedim hmmmm. Aha buldum insanların kazmaktan bıktığı lapisi dahada güçsüzleştiriyim ve zaten yaptıkları tek şey rütbe atlamak olan insanların hayatlarından biraz daha zaman çaliyim evet bu çok mantıklı bir fikir hemen zorlaştırmalıyım kesinlikle zorlaştırmak için lapisi kaldırmak yerine lapisi zorlaştıriyim kusursuz bir fikir nasıl daha önce aklıma gelmedi budur be

BlackKpoTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuda /sss bölümü olması çok mantıklı olmuş kimi insan daha factionun ne olduğunu bilmeden sunucuya girip "Ada nasıl kuruluyor" diye sorup cevap alamayınca çıkan insanlardan oluşuyor sss sayesinde çoğu insan farkına varacaktır. Lapisin otomatik satılma özelliği de ayrı bir ayrıcalık ama rütbe kısmını pek anlamış değilim.Sunucu genel itibariyle güzel tek sıkıntı Oyuncu Sayısı Diğer Her şey fevkalade !

TaylorGang

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yorumunuz için teşekkür ederim. rütbe sistemi
Sunucuda /sss bölümü olması çok mantıklı olmuş kimi insan daha factionun ne olduğunu bilmeden sunucuya girip "Ada nasıl kuruluyor" diye sorup cevap alamayınca çıkan insanlardan oluşuyor sss sayesinde çoğu insan farkına varacaktır. Lapisin otomatik satılma özelliği de ayrı bir ayrıcalık ama rütbe kısmını pek anlamış değilim.Sunucu genel itibariyle güzel tek sıkıntı Oyuncu Sayısı Diğer Her şey fevkalade !
oyun süresi ( /süre komutu ile sürenize bakabilirsiniz.) + oyun parası ile rütbe atlanılıyor. sadece para veya sadece süre ile atlanılmaz ikisi şart !

ömercanyanık

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server kapalı oldugu için 2 yıldız verdim serveri açmadan neden foruma koyuyorsunuz reklamı anlamıyorum

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
"Emek" olup lapis barındıran tek sunucu değil. Ama son olmasını diliyoruz.