MC de İsmimimn yanına nasıl Kurucu yazcam ?

sanane243

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bukkit server kurdum ama adımın yanında default yazıyor.manuadd kaharamam Kurucu yazıyorum.O gruba girdin diyor yinede Kurucu yazmıyor.Nasıl düzeltirim ?

Neso

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
GroupManager Da Yanlış Vardır ...

Evohan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ilk olarak /manuadd oyundaki ismin owner
sonra /mangaddv owner prefix istedigin renk kodunu basinakoyabilirsin[Kurucu]

sanane243

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Olmadı ya ! Evohan aga senin dedigini yaptım oldu o gruptasın dedi v.b ama yazı yazıyorum yanımda [default]kaharamam yazıo.Ne yapsam Değiştiremedim ya.

Bu arada Sizinde Bukkit sw niz varsa onun GroupManagerini atablirmisiniz bozuk değilse tabi ![DOUBLEPOST=1372012054,1372010712][/DOUBLEPOST]yoksa eklemem için group felan mı yapmam gerekiyo ?

sanane243

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evohan aga teşekkürler cidden uğraşmıssın ama yine olmadı :sırıtmak: manuadd den kendimi ekliyorum gruba mangaddv den adını Kurucu yapıyorum ama ismim hala böyle kalıyor [default] kaharamam
(Birde senin gönderdiğin dosyada world klasörünün içinde ayriyeten survival diye bir klasör vardı o ne oluyor ? )

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
kardeş kendini groupmanagerden kurucu yaptiktan sonra /nick ismin &4Kurucu_&1ismin yazarak yapabilirsin :) yapamazsan ö.m den ip at yapim

Evohan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeş kendini groupmanagerden kurucu yaptiktan sonra /nick ismin &4Kurucu_&1ismin yazarak yapabilirsin :) yapamazsan ö.m den ip at yapim

Arkadasim sen adama nick ini degistirtiyorsun,Ona lazim olan grup olarak girmek[DOUBLEPOST=1372064831,1372064678][/DOUBLEPOST]
Evohan aga teşekkürler cidden uğraşmıssın ama yine olmadı :sırıtmak: manuadd den kendimi ekliyorum gruba mangaddv den adını Kurucu yapıyorum ama ismim hala böyle kalıyor [default] kaharamam
(Birde senin gönderdiğin dosyada world klasörünün içinde ayriyeten survival diye bir klasör vardı o ne oluyor ? )
Hadi ya :/ İstersen gelip deneyebilirim suan isim yok.
O survival Kendiliginden olusuyor zaten ben koymasamda olusacakti.

sanane243

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu manuadd mangaddv v.b işleri yapmadan önce groupmanagerdeki users kısmına kendimi eklemem gerekiyor mu ? (users kısmında başka isimler yazıo)

sanane243

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadasim sen adama nick ini degistirtiyorsun,Ona lazim olan grup olarak girmek[DOUBLEPOST=1372064831,1372064678][/DOUBLEPOST]
Hadi ya :/ İstersen gelip deneyebilirim suan isim yok.
O survival Kendiliginden olusuyor zaten ben koymasamda olusacakti.

Gelip denede benim bukkit hamachili (Yoksa hamachili diyemi olmuyor )
Gel bu ağa istersen ağ : sanane243
şifre : 123[DOUBLEPOST=1372065056][/DOUBLEPOST]

# "For a more advanced configuration example utilizing the advanced features of GroupManager, see http://pastebin.com/a8ZA0j5G"
users:
snowleo:
group: Builder
subgroups: []
permissions: []
KHobbits:
group: Moderator
ElgarL:
group: Moderator

Böyle yazıyor

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Kardesim Sana Yeni Çikardigim "Extra[v3.0] Plugin Paketi"ni Öneriyorum
Kesinlikle Hata Yoktur.
Ve Kesinlikle Reklam Yoktur.
GroupManager Full Ayarli Yeni Pluginler Ve Güncellenmiş Pluginlerde İçinde Barinmaktadir...Ordaki Sorunun GroupManager'in Ayarli Olmamasidir...

Paketim ile Böyle Bir Sorun Yaşamayacagina Eminim...https://forum.gamer.com.tr/threads/...likle-reklam-sorun-yoktur.106255/#post-575228

sanane243

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardesim Sana Yeni Çikardigim "Extra[v3.0] Plugin Paketi"ni Öneriyorum
Kesinlikle Hata Yoktur.
Ve Kesinlikle Reklam Yoktur.
GroupManager Full Ayarli Yeni Pluginler Ve Güncellenmiş Pluginlerde İçinde Barinmaktadir...Ordaki Sorunun GroupManager'in Ayarli Olmamasidir...

Paketim ile Böyle Bir Sorun Yaşamayacagina Eminim...https://forum.gamer.com.tr/threads/...likle-reklam-sorun-yoktur.106255/#post-575228

Eyvallah aga super olmus plugin paketin.Sayende sorun düzeldi.Tek bi sorun kaldi o da warplara falan giderken aninda gidio o bekleme süresini 3 yapamadim.Ama plugin paketin süper olmuş.[DOUBLEPOST=1372072631,1372072554][/DOUBLEPOST]Evohan ve TheLegend çok saolun sayenizde çözdüm sorunu [ Aslında Evohan çözdü :) ve TheLegend'in Plugin paketi ]

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Her Zaman Kardesim... :)
Yardim Edebildiysem Ne Mutlu Bana.