mc.CasperBilisim.com | BETA | Factions | 1.7.x |

byLaz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

23.01.2015 Tarihinde Başlanılan bu Projeye önderlik eden Ben [Laz] Ekibimi kısa bir süre içinde toplayıp hemen yapıma başladık.Usta Mimarımız olan Miracle_ ve Plugin ve Yönetim dehası olan Eren de sunucumuza yardım etmeyi kabul etti.Diğer mimarımız sasuke ve ekibimizin diğer üyeleriyle bu projeyi gecemizi gündüzümüze katarak bitirdik.Aslında Açmış olduğum HiyarTurk sunucusunu yapıcaktım.Ancak Alican Bey in ısrarıyla CasperBilişim resmi sunucusunu açıyoruz . Evet Ram ilk açılış için düşük ancak Alican bey [HOSTİNG SAHİBİ] kişi sayısı +20 olduğunda Ram 4 gb olacaktır deyince biz de sunucuyu hazırladık hepinizi sunucumuza bekliyoruz.

Boss Sistemi (En Yakın Zamanda EKlenecektir.)
Edit Eşyalar

Köylü Takas

Şans Kutusu

< Patron > Laz (@byLaz )
< Kurucu - Bilişim Sahibi > Alican ( @DeathKisS )
< Kurucu > Eren ( @The_Razor_God )

< Usta Mimar > Miraç ( @MiracEfendi )
< Mimar > Sasuke

Son düzenleme:

chenyban

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu aşırı güzel sizde gelin ooooooooooooooooooooooooo

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar ama skype'ten dediğim gibi, beğenmedim sunucunuz'u. Daha iyi yapabilirsiniz, en kısa sürede RAM eklemeniz şart. RAM yetmiyor sunucunuza, event bile yapamıyorsunuz :p

byLaz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılar ama skype'ten dediğim gibi, beğenmedim sunucunuz'u. Daha iyi yapabilirsiniz, en kısa sürede RAM eklemeniz şart. RAM yetmiyor sunucunuza, event bile yapamıyorsunuz :p

Öncelikle sunucumuzun dolacağını tahmin etmiyorduk.Şimdi ise sunucunun rami 3 gb a çıkarıldı.Biraz daha dolarsa sunucunun ramı 6-8 diye ilerleyecketir.Neleri beğenmediğinizi yazarsanız size iyi bir hizmet sunmak için dediklerinizi yapmaya çalışıcağız.

MiracEfendi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
CasperBilişim Kadrosunda Bulunmakda Ve Yaptığım Eserleri Sunmakdan Guru Duyuyor ve Sunucumuza Gelmenizi Tavsiye Ediyorum

-Miracle_

Ha Bu Arada Alican Abiye Sonsuz Teşekürlerimi Sunuyorum. (SUNUCU İÇİN)

Günaydınlar :) +
şu an yeni açıldığımıza rağmen 5 kişi var :)

byLaz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
CasperBilişim Kadrosunda Bulunmakda Ve Yaptığım Eserleri Sunmakdan Guru Duyuyor ve Sunucumuza Gelmenizi Tavsiye Ediyorum

-Miracle_

Ha Bu Arada Alican Abiye Sonsuz Teşekürlerimi Sunuyorum. (SUNUCU İÇİN)

Günaydınlar :) +
şu an yeni açıldığımıza rağmen 5 kişi var :)

Bize hiç Teşekkür etme :hmm: :D SUNUCU AKTİF !

Sunucumuza Saldırılar nedeniyle 1 Saat BAKIMDA !

Sunucu Tekradan online!!!