Mc.AyyildizMC.Com Efsanesi Geri Döndü 8GB RAM 0 LAG [FACTİON/WARS]

DjTrap

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben sizin tüm sunucularınızda oynadım.Sizin sunucular bi başka oluyo.Yeni sunucunuzu çok beğendim.Umarım diğer serverlarınız gibi tutar.

Insane956

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Güzel bir sunucu tebrik ederim birkaç alıntı olsada yinede iyi bir server lag olmaması çok güzel

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı sunucu tebrik ederim

Delioyuncu1457

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gercekten Oynamaya Değer Bir Server. İlk Gününüz Olmasına Rağmen Bu Kadar Rağabet Görüyorsa 1 Hafta Sonrasını Düşünemiyorum Cok İyi Bir Calışma Cıkarmışsınız AyyildizMC Ekibi. Uzun Süredir Böyle Bir Server Arıyordum Buldum Teşekkürler.

AyyildizMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bungeecord kendi kendine stop çekme sorunları giderildi.[DOUBLEPOST=1435301523,1435259746][/DOUBLEPOST]Bu BlueFlower bildiriminiz üzere lapisden ve hammadde'den dışarı çıkma sorununu giderdik teşekkür ederiz. :)
Güzel bir sunucu tebrik ederim birkaç alıntı olsada yinede iyi bir server lag olmaması çok güzel
Başarılı sunucu tebrik ederim
Teşekkür ederim :)
3 yıl önce ne oynardım :D hala resimleri var
Bizi yücelten değerli oyuncularımızdır teşekkür ederiz. :)
Gercekten Oynamaya Değer Bir Server. İlk Gününüz Olmasına Rağmen Bu Kadar Rağabet Görüyorsa 1 Hafta Sonrasını Düşünemiyorum Cok İyi Bir Calışma Cıkarmışsınız AyyildizMC Ekibi. Uzun Süredir Böyle Bir Server Arıyordum Buldum Teşekkürler.
Övgüleriniz için teşekkür ederim sunucuda form da bulunnan şeylerden fazlası var. :D

Son düzenleme:

AyyildizMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hg eklerseniz çok daha güzel olur ama kitpvp de isteriz
Sence 2 günlük sunucudan biraz fazla taleb'de bulunmuyormusun :/[DOUBLEPOST=1435556087,1435510157][/DOUBLEPOST]Yeni Killaura Koruması Geldi Masumlar Ban Yemiyor !! B)B)[DOUBLEPOST=1435564264][/DOUBLEPOST][DOUBLEPOST=1435735510][/DOUBLEPOST]Sunucuya Rütbe Sistemi Eklenmiştir !!!

Son düzenleme:

Pro0p

Survival SonGazi !
En iyi cevaplar
0
Faction Kısmına Bakmak İstedim Ve Sunucuyu Gördüm Düşüncem > Kurucu Serverin İsmini Skypesini Değiştirmeli Çünkü İsmi Lekenmiş. Ama Iyi Bir Sunucuya Benziyor.

AyyildizMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Faction Kısmına Bakmak İstedim Ve Sunucuyu Gördüm Düşüncem > Kurucu Serverin İsmini Skypesini Değiştirmeli Çünkü İsmi Lekenmiş. Ama Iyi Bir Sunucuya Benziyor.
AyyildizMC hiçbirzaman lekelenmeyi haketmedi ama elimizde olmayan nedenler doğrultusunda ara vemiştik sunucuya şimdi geri döndük ve sonhız ilerliyoruz düşüncen için teşekkürler hergün yeni şeyler ekleniyor hg eklemeyi düşünüyorum 1 hafta sonra amacıma ulaşırsam tekrar büyüycez