MatrakGamerz Channel'a oyuncu alımı!

Sizce yeni Channel'ım nasıl olacak?

• Kullanılan toplam oy
    5

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba. Ben Oktay. Oyun nickim ozlubro. Bi channel açtım ve bu channel'a oynuyacak oyuncu lazım. Biraz oyunlar hakkında bilginizin olması, Skype veya TS3 (TeamSpeak 3) olması lazım. Hamachi şart.

Yorumlarınızı bekliyorum... Youtube Channelim (daha video yok): http://www.youtube.com/MatrakGamerz

MERTTAROS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
selamlar beni skype den ekle olurmu ( mertaros ) bende oyuncu arıyorumda bedim adımda Muhamet Mert Türedü skype e --Mert Türedü---mertaros-- bunları yazasanız bulrsunuz iyi oyunlar
:)

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
selamlar beni skype den ekle olurmu ( mertaros ) bende oyuncu arıyorumda bedim adımda Muhamet Mert Türedü skype e --Mert Türedü---mertaros-- bunları yazasanız bulrsunuz iyi oyunlar
:)

Herkese tam olarak duyurulur şu an mikrofonum yok. Bu yüzden Skype isteklerini biraz toplayıp öyle yazacağım kimleri aldığımı. Ve yanı sıra lütfen Minecraft'ı kaç yıldır oynadığınızı (profesyonelliğinizi) yazın.

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gördüğüme göre hiç oy kullanılmamış :) . Oylarınız benim için önemli. Oylarınızı bekliyorum :) .

tprk12

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben gelirim skypem var ama yaşım 13 alırmısınn?

Lifedragon24

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
skype: green.impact13 yaş 10 mic yok :D hamachi GreenImpact/Limos2 hadi alırsan ewy :D