Martilarin sessizligi...

running_nose

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yillar once bir hocanin sordugu soruyu sizlere aktaricagim.(bir kac dokunusla)
Papua Yeni Gine'ye ucmakta olan ucak yakit deposunda cikan sorun sonucu iktifa kaybederek bir adaya duser.Ucak dustukten bir sure sonra carpisma esnasinda yemek kitinin bicagi bacagina girmis adam adam bayginliktan cikarak hiriltiyla nefes alan esini zorlukla kucaklar ve ucaktan uzaga kumluga uzanirlar.Ardindan ucaktan bir kisi daha yanlarina kosar ve o anda arkadaki ucak patlar.Ucaktan kurtulan yalniz bu uc kisidir.Geriye kalan yolcular ucakta yanarlar.Ilk kurtulan adam karisina doner ve nabzinin atmadigini gorur.Artik sadece iki adam kalmistir koca adada.Esi olen adam esini gommek ister anca bacagi izin vermez.Ikinci adamdan esini gommesini ister.Adam kadini alip goturur bir sure sonra geri gelir.Bir sure sonra karinlari acikir.Ikinci adam marti pisirir ve yerler.Uc ay boyunca ilkadamin bacagi iyilesene kadar hep marti eti yerler cesitli meyvelerle.Uc ay sonunda ucaktan kurtulan ikinci adam denizde bogularak olur.Ilk adam icin is basa dusmustur artik.Bir marti avlar pisirir ve bir isirik alir.ardindan kendini marti avladigi ucu sivri sopayla oldurur.
Evet buraya kadar okuyanlari tebrik ediyorum.Soru su ki "Bu adam kendini neden oldurmustur?"

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belki ikinci adam karısına tecavüz etmiştir? Ama diğer arkadaşın söylediği en mantıklısı. Tebrikler!

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tahmin etmiştim yazık olmuş karısının etini yemişler.Birde bunu anlatan hoca neyin kafasındaymış kaç yaşındaydınız o zaman :pof::rank:

running_nose

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
S
Tahmin etmiştim yazık olmuş karısının etini yemişler.Birde bunu anlatan hoca neyin kafasındaymış kaç yaşındaydınız o zaman :pof::rank:
Sadece ana hatlariyla hatirladigim bir hikayeydi.Ben de biraz kurgu kattim.Orta okulun baslari gibiydi yanlis hatirlamiyorsam :hmm:

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
S

Sadece ana hatlariyla hatirladigim bir hikayeydi.Ben de biraz kurgu kattim.Orta okulun baslari gibiydi yanlis hatirlamiyorsam :hmm:
asdsada bize cin hikayeleri anlatan din hocamız aklıma geldi iyi kafalardı ama kızlar korkardı hep :) biz inatla hocaya sorar anlattırırdık tabi lisedeydi bu olay

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam yalnızlıktan ölmüş :/

mustafaxxk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Nasıl Fantazileriniz Var ya Yapmayın Söyle Şeyler