Market Plugini

onurkan53

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumda marketimi oluşturmak ve oyuncuların kendi pazarlarını kurabilmelerini istiyorum.Bununla bildiğiniz bir plugin varsa yoruma linkini atabilirmisiniz.(Bilindik Bir Plugin Olursa İyi Olur.Bukkit.org tan mesela)

Obkaros

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikler iConomy pluginini indirmeni gerekiyor. Sonra en bilindik market plugini olan ChestShop indirip kurunuz. Market pluginini bilmiyorsunuz sanırım ondan dolayı size ChestShop pluginini kullanmak için bir video atayım pekiştirirsiniz hem :)

onurkan53

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikler iConomy pluginini indirmeni gerekiyor. Sonra en bilindik market plugini olan ChestShop indirip kurunuz. Market pluginini bilmiyorsunuz sanırım ondan dolayı size ChestShop pluginini kullanmak için bir video atayım pekiştirirsiniz hem :)

Bana ve benim gibi bilmeyen arkadaşlarıma yardımcı oldun Teşekkürler...[DOUBLEPOST=1373405234,1373404775][/DOUBLEPOST]Kardeş ben neden yapamadığımı anladım.Ben Admin Shop yerine Market Yazıomusum

Apleuxa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş ben diamond satıyorum satarken Diamond Daki i Tuhaf bi italik yazıyor ne satın alınıyor ne satılıyor bi yardım içinde küçük ' i ' Olan bütün ıtemler böyle ama başında ' i ' olan mesela Iron Ingot Alıp Satılabiliryor