Marina Joyce TEORILERI | BILGI TOZU [YOUTUBE]

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Bizim ülkemizden daha çok takan yok bunu. Zaten kızın amacıda abone kasmadan ibaret.

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bait.Bait.Bait.Bait İyi Avlar Kadın Bu olay sayesinde Yaklaşık 1m abone kastı Aloo uyanınn.

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu olay kesinlikle gerçektir ve boş bir konu değildir. İşte kanıt. EVERY DAY MAKE UP TUTORIAL videosunun 4. dakikasının 24. saniyesinden geri oynatmaya başlayın. Kızın dehşet bir yüz ifadesi ile "İmam hatipler kapatılsın" dediğini duyacaksınız.

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaçırılması bizi ilgilendirmiyor, bu yüzden boş bir konu.
Kardeşim, arkadaşım, hayatımın ışığı, güzelim, aşkım mizah yapıyoruz burada. Her şeyi ciddiye alıp cevap vermeye çalışma. Eminim ki daha tam bile okumamışsın yazdığımı.

Yeter artık. Bana bir daha ciddi ciddi davranmaya çalışma. Zaten beceremiyorsun.

AhmetAlperen

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim, arkadaşım, hayatımın ışığı, güzelim, aşkım mizah yapıyoruz burada. Her şeyi ciddiye alıp cevap vermeye çalışma. Eminim ki daha tam bile okumamışsın yazdığımı.

Yeter artık. Bana bir daha ciddi ciddi davranmaya çalışma. Zaten beceremiyorsun.
Katılıyorum Mert

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ya yeter ya arkadaşlar Atalay filizden sonra bu çıktı başımıza.
Ondan öncede hayrettinin amerikalıları trollüdüğü vardı?
şu an hakkaride şehit verdik kimin umrunda.

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar bu olay kesinlikle gerçektir ve boş bir konu değildir. İşte kanıt. EVERY DAY MAKE UP TUTORIAL videosunun 4. dakikasının 24. saniyesinden geri oynatmaya başlayın. Kızın dehşet bir yüz ifadesi ile "İmam hatipler kapatılsın" dediğini duyacaksınız.
Adam kesinlikle haklı şu an bu yorumu okuyunca bende gerçek olduğunu anladım . Gerçekten yanılmışım üstteki yazdığım yorumu dikkate almayın , gerçekten'de 4.dakikasının 24.saniyesinden geri sarınca kızın gözlerinde 2 tane uzaylı kafası görünüyor kızı gerçekten'de uzaylılar kaçırmış ve sevgilisi de anlatıldığı gibi uzaylıymış.

Gündemi elinde tutanlar biz olmadığımız için bizim umrumuz da olup olmaması kimseyi etkilemez bir farkda yaratmaz adı üstünde ateş düştüğü yeri yakar gerisi sadece laf kalabalığı ağlarsa anam ağlar da aynı şekilde kalıcı gözyaşı herkes dökmez . İnsanlar sadece 1 hafta 5 gün konuşur ve Şehidimiz var derler duygusal maskeler takmaktan bir farkı yok . (Tabi lafım gerçekten üzülenlere değil o ayrı ama şunu da unutma kimse ailesi kadar üzülemez)

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
O zaman kimse konuşmasın şehit verdik.Şehit verildi diye başka bir şeyle ilgilenilmeyecek mi?O zaman zaten hep haber kanalı açık,her son dakikayı konu açar yazarım.

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunlar hep abone çekmek için kurgulanan tiyatrolar ...
Ablamız gitmiş yana dedesinin av tüfeğini dayamış diyer yana ninesinin ilaçlarını almış bilgisayarın arkasınada maskot koymuş
birisi sadece .
Birisi kaçıracak olsa neden video yapmasına izin versin yani video yapamazdı hiçbirşeyde olmazdı .
Bu gerçekleri bilgiği halde inanan arkadaşlar varsa ya IQ Su düşüktür yada Geri zekalıdır bunun başka açıklaması olamaz .
Yurtdışındakiler sazan onlara bakmayın .

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O zaman kimse konuşmasın şehit verdik.Şehit verildi diye başka bir şeyle ilgilenilmeyecek mi?O zaman zaten hep haber kanalı açık,her son dakikayı konu açar yazarım.
Güzel kardeşim herkesin kendi hayatı var herkes istediğini yapar.
Ben sadece gerçekte olan şeyleri dedim.

AhmetAlperen

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Taşıyan Yetkili arkadaşıma çook teşekkür ediyorum :)