Map Önerisi

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Konuyu Belki Yanlış Yere Açtım Af Buyrun. Başlıkta Bellirttiğim Gibi Bana Doğru Dürüst Acemice Olmayan Ve Türkçe Olan Güzel Bi Adv Map Önerirmisiniz ?

StarTnT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benimkini oyna ismi kaplumbağanın intikamı süper 1 map çok emeğimi aldı tam 5 adet ßoss var æææßß@@@€€€₺₺₺₺

Batuhan112

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar parkur ve adventure karışık bir parkur olsa ?

StarTnT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
seninki şu balkabagı canavarları değilmi lan oysa benimkinden daha ii valla :)

CaptainBilal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
seninki şu balkabagı canavarları değilmi lan oysa benimkinden daha ii valla :)
haha evet o benim teşekkür ederim :D senin mapını oynadım birkaç hata var blaze bossunu presist mob mu ne ondan yapmadığın için yok olmuş yani blaze boss yoktu. sonra havadaki yerdeki okçularda yoktu. yaratıcı moda girip mapını bi kontrol et anlarsın :)

StarTnT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
biliyom ya güneş yüzünden hepsi ölmüş gitmiş :)

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Non Craft Seninkini oynadım Kusura Bakma Ama Aşırı Kötü Bi Mapdı Çok Eksiğin Var Aşırı Senaryo Aşırı Kötü Pek Fazla Uğraşılmış Değil Senaryo Bul Sana Yardımcı Olurum Baya Güzel Yapılar Yapiyom Red Stone Devrelerinde Usta Sayılırım Hatta Birka icadım Var. Aklında Bir Fikir Varsa Yaz

CaptainBilal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Non Craft Seninkini oynadım Kusura Bakma Ama Aşırı Kötü Bi Mapdı Çok Eksiğin Var Aşırı Senaryo Aşırı Kötü Pek Fazla Uğraşılmış Değil Senaryo Bul Sana Yardımcı Olurum Baya Güzel Yapılar Yapiyom Red Stone Devrelerinde Usta Sayılırım Hatta Birka icadım Var. Aklında Bir Fikir Varsa Yaz
Benim haritalarıma baktın mı? :D