Mansur.MCadventuretime.com ||ALIM VAR ||SurvivalGames/Factions/Skyblock/ || 1.7.x

mansur121

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz çekirdek sunucudur.
Oyuna giriş yaptıktan sonra portallar yada sunucu seçim pusulası aracılığıyla sunucular arası geçiş yapabilirsiniz.
Adventuretime birçok sunucu gibi 10-12 kişilik ekiplerle oluşturulmadı

2 Kişi tarafından oluşturuldu.
Bazen çok değerli oyuncularımızında yardımı dokundu.
Sunucumuzun yeni yönetici ekibiyle geliştirmeye tam gaz devam ediyoruz

İP: Mansur.MCadventuretime.com

#Sunucudan Kareler#

Bu Kareleri Gördükten Sonra Oynamamak Elde Değil :)İyi Eğlenceler
Server Hakkındaki Yorumlarınızı Aşşağıya Yazarsanız Sevinirim Gerçekten Hakkını Vererek Yazın Lütfen..

Son düzenleme:

mansur121

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yorumun için saol arda :) t

beyler serverimiz günceldir ara sıra kapanmalar oluyorsa sw ye güncelleme yapıyorum ara sıra ondandır serverimiz nitrado serveri deildir onunla alakası yoktur

Quadra

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sebebi Ne Kardeşim Alımlar Bitti Diyemi Veya Serverin Daha Skyblock Oldugunu Anlayamadıngın İçinmi ??
Post özensiz, server fotoğrafarı zaten açılmıyor. Eğer serverinize ilgili oyuncu çekmek istiyorsanız postunuzu çekici ve kaliteli göstermeniz gerekiyor. Oyuncunun postu okuduğunda etkilenip serveri bir şans verme ihtiyacı duyması gerekli ki burada öyle bir şey göremiyorum.
Servere girdiğimizde ise hiçbir şekilde emek verilmemiş ve özenilmemiş map. Sky block diyorsun fakat başlıkta "Faction" ve "Survival Games"de içerdiği yazıyor. Bir dediğin bir dediğini tutmuyor. Tecrübesiz, hevessiz yetkililer... Piyasada daha iyi ve gelişmiş serverler varken "oyuncu" haklı olarak böyle bir serverde vaktini geçirmeyi tercih etmez tabii ki. Ciddi bir şekilde "kalite içeren" bir sunucu açmak istiyorsanız daha farklı ve diğer serverlerde görülmemiş konsepler denerseniz oyuncunun ilgisini çekebilirsiniz. Oyuncular eninde sonunda birbirlerinin kopyası olan sunuculardan sıkılıp gidecektir.

Serverin neden "benim için" oynanabilir olmadığını böylece açıklamış oldum, iyi forumlar.

mansur121

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Post özensiz, server fotoğrafarı zaten açılmıyor. Eğer serverinize ilgili oyuncu çekmek istiyorsanız postunuzu çekici ve kaliteli göstermeniz gerekiyor. Oyuncunun postu okuduğunda etkilenip serveri bir şans verme ihtiyacı duyması gerekli ki burada öyle bir şey göremiyorum.
Servere girdiğimizde ise hiçbir şekilde emek verilmemiş ve özenilmemiş map. Sky block diyorsun fakat başlıkta "Faction" ve "Survival Games"de içerdiği yazıyor. Bir dediğin bir dediğini tutmuyor. Tecrübesiz, hevessiz yetkililer... Piyasada daha iyi ve gelişmiş serverler varken "oyuncu" haklı olarak böyle bir serverde vaktini geçirmeyi tercih etmez tabii ki. Ciddi bir şekilde "kalite içeren" bir sunucu açmak istiyorsanız daha farklı ve diğer serverlerde görülmemiş konsepler denerseniz oyuncunun ilgisini çekebilirsiniz. Oyuncular eninde sonunda birbirlerinin kopyası olan sunuculardan sıkılıp gidecektir.

Serverin neden "benim için" oynanabilir olmadığını böylece açıklamış oldum, iyi forumlar.
Kardesim İşte Bilmedegin İçin Konuşuyorsun Yeni Spawn Map Yapım Aşamasında Ve Facition,Survival Games Sonradan Gelicek Aklımdaki Plan Şu Serveri 4Gb Yapıp Serverlar Arası Geçiş Düşünüyorum Ayrı Ayrı Olucak Hepsinde1Gb Ram Olucak Zaten Hemen Serverdan Çıkmasaydın Görürdün Duyuruda Vardı !!

Güncel

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu Söylemekten Çekinmek İstiyorum Ama
Sunucunuz Berbat her şey Sıradan Biraz Daha Özenebilirdiniz Saten Konuyu Gören Swye Bakmaz Gibi
Konu Yeri Yanlış Neden Survival Sunucularına Koydunuz ?

mansur121

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Anasını Satayım Sitede Başka Yere Koymıoz Kİ !!

Bunu Söylemekten Çekinmek İstiyorum Ama
Sunucunuz Berbat her şey Sıradan Biraz Daha Özenebilirdiniz Saten Konuyu Gören Swye Bakmaz Gibi
Konu Yeri Yanlış Neden Survival Sunucularına Koydunuz ?