Malikane Ve 10 Dakka...

ElmasSword

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
10Dakikada Hızlı Build Yetenegimi Test Ettim

Epıc

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Malikane dedin geldik bune ya ? 10 dakika anladık da ordaki blockları koyman 5 dakika sürmez cati falan yapabilridin ve aşiri kötü -1

Warrior01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çatısı yok ve camları kötü kullanmışsın

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Ben olsam 2 katını 4 dakikada yaparım :/

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
hızlı build yeteneklerimi kullanarak 2 dakikada yaptım dersen anlarım da 10 dakka nedir :p

Hakan35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
gardaş yaptığın yapıyı önce kendin beğenmen önemli yani karşısına geçip objektif bi biçimde bu oldu mu başkası bunu yapıp benim önüme getirse beğenirmiyim demelisin ve ona göre buildlerini yapmalısın bir kısmını yapacaksın sonra uzaktan bakacaksın oraya ''bu oldumu yeaa' diyeceksin içinden böyle bi doygunluk hissi gelicek o gelirse bilki olmuştur doğru yoldasın ama ''bu oldumu la'' derken kendini kandırıp oldu oldu yapmaya devamm süper olcakk diye kendini telkin edersen kötü buildler çıkar ortaya o yüzden yaptığın yapıyı bütünüyle gözden geçirip doğru blokları kullanarak kombinlemen yani birleştirmen önemli

özet: yaptığın yapıyı önce kendin beğen sonra buraya koy kötü olmuş fakat yeterli zamanı ayırırsan güzel şeyler yapabilirsin tavsiyem: daha fazla blok ve detay

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Hayatımdan bir dakika çaldın bu gereksizlik abidesi yüzünden.[DOUBLEPOST=1392219014,1392218968][/DOUBLEPOST]
hızlı build yeteneklerimi kullanarak 2 dakikada yaptım dersen anlarım da 10 dakka nedir :p
Hızlı build yetenekleri nedir ya bu herif envanterini boşaltmış.